1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy dashboard i xdg3 wielki problem =/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hzm, Styczeń 6, 2012.

1. hzm

hzm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich mam do was ogromna prośbę po spedzeniu to kilku dni nie znalazlem rozwiazania mojego problemu mianowicie mam xboxa360 slim dysk 320gb z 26.06.11 posiada najnowszego dashboarda przerobke lt+ 2.0 i nowe gry pod xdg3 nie działaja wyskakuje żebym przetarl szmatka płyte czytalem ze trzeba wypalic plyte 1;1 i miec specjalna nagrywarke glowa juz mi peka od tych kombinacji pytanie do was czy uda mi sie nagrac gry pod xdg3 nagrywarka samsunga sh-s182m jak tak to co musze do niej wgrac ? dodam ze wypalalem plytke zgodnie z instrukcja na owej stronce imgburn (zrobilem jak bylo pokazane) na plytach verbatim 2,4x i ciagle to samo pomocy i prosze o proste odpowiedzi bo jestem świezy posiadaczem x ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Na twoim samsungu xgd3 wypalasz w 97% procentach, nie działają dlatego że masz najnowszego dasha jak wypalisz na Liteon Ihas 124 B z wgranym FW od c4eva w 100% to gra będzie działać na LT+2.0 ale teraz Ci się nie opłaca wypalać gier na LT+2.0 bo wszystkie gry z XGD3/AP25 będzie trzeba wypalać od nowa jak wyjdzie LT+3.0 które będzie niebawem..

4. jojo_sct

jojo_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba że kolega ma napęd hitachi rev mniejszej od 78 lub naped Samsung TS-H943 to nie bedzie do niego LT+3.0 ponieważ nie obsługują one AP2.5

Wczytywanie...

Poleć forum