Nowy dashboard - pytania i odpowiedzi

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Zaktualizuj sobie najlepiej do najnowszego 16537, a samo GTA jak i inne gdy na tą chwilę wymagają dasha 16202.
Wgranie w Twoim przypadku (skoro masz LT3.0) dasha do najnowszej wer. 16537 nie usunie ci przeróbki.
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
Witam Panowie, nie chcę zając dużo czasu, a z tematu nagrywania itp wypadłem rok temu. W każdym bądź razie, gry mi nagrywa chłopak, który się tym zajmuje ale chciałbym zapytać jakiej aktualizacji potrzebuję do konsoli żeby móc bez problemu zagrać w GTA V czy Fifa 14. Czy wymagane jest LT 3.0? Co jakiś czas zanoszę konsolkę do zrobienia ale nie wiem jaki mam LT obecnie. Jak mogę to sprawdzić?
 

kacperpol

Banned
Witam Panowie, nie chcę zając dużo czasu, a z tematu nagrywania itp wypadłem rok temu. W każdym bądź razie, gry mi nagrywa chłopak, który się tym zajmuje ale chciałbym zapytać jakiej aktualizacji potrzebuję do konsoli żeby móc bez problemu zagrać w GTA V czy Fifa 14. Czy wymagane jest LT 3.0? Co jakiś czas zanoszę konsolkę do zrobienia ale nie wiem jaki mam LT obecnie. Jak mogę to sprawdzić?
Nie da się sprawdzić. Nagraj grę na lt 2.0 czyli po prostu dorzuć topologię. Jak pójdzie to znaczy że masz lt 2.0 . Do gta potrzebujesz dasha 16202 ale polecam odrazu 16537.

EDIT no da się podłączając napęd do kompa , ale najłatwiej po prostu nagrać płytkę. Według mnie masz lt 2.0 co najmniej.
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
LT 2.0 mam na pewno ale czy nie potrzebuję teraz 3.0 do nowych gier? Tylko o to mi chodzi
 

kacperpol

Banned
Nie potrzebujesz , wystarczy dograć topologie. Sam sobie przerabiam i zostałem na lt2.0 bo miałem więcej gier a np GTA V smiga .
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
To jeszcze tylko tak zapytam, bo przeróbkę robiłem równo rok temu. Możliwe, że mam LT 3.0? Bo nie wiem kiedy weszła a pamiętam, że przerabiałem konsolę specjalnie pod Fifę 13
 

kacperpol

Banned
e to raczej masz lt 3.0
 

M4R0

Świeżak
Świeżak
Witam. Miałem LT 2.0, wgrałem LT+ 3.0, wszystko poszło ok, wgrałem dasha 165370, wcześniej nagrane gry nie działają, podobnie jak nowo nagrane GTA V, zgodnie z poradnikiem z tego forum. Co jest nie tak ?
 

kacperpol

Banned
Witam. Miałem LT 2.0, wgrałem LT+ 3.0, wszystko poszło ok, wgrałem dasha 165370, wcześniej nagrane gry nie działają, podobnie jak nowo nagrane GTA V, zgodnie z poradnikiem z tego forum. Co jest nie tak ?
Gry nagrane na lt 2.0 nie mają prawa działać na LT 3.0. Pytanie czy gry na Lt 3.0 Nagrałeś poprawnie (nie tak samo jak lt2.0)?
 

M4R0

Świeżak
Świeżak
Gry nagrane na lt 2.0 nie mają prawa działać. Pytanie czy gry na Lt 3.0 Nagrałeś poprawnie (nie tak samo jak lt2.0)?
Wydaje mi się że tak. Zgodnie z tym poradnikiem http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-poprawne-wypalenie-gta-v-na-lt3-0-a-176153/
do tego mam dokładnie taki sam napęd jak w poradniku, płyty Verbatim, nagrane bez błędów.
 

Grzecho

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie związku z nowym dashem 165370 . Posiadam Lt + 2.0 . Posiadam wiele gier pod lt 2.o i gry do których dograna jest topologia :p . Czy po aktualizacji nic się nie stanie ?? I czy wszystkie gry bedą działac tak samo , najbardziej zależy mi na gta 5 assasin 4 fifa 14 . Pozdrawiam :p :D
^^
 

kacperpol

Banned
Mam pytanie związku z nowym dashem 165370 . Posiadam Lt + 2.0 . Posiadam wiele gier pod lt 2.o i gry do których dograna jest topologia :p . Czy po aktualizacji nic się nie stanie ?? I czy wszystkie gry bedą działac tak samo , najbardziej zależy mi na gta 5 assasin 4 fifa 14 . Pozdrawiam :p :D
^^
Nic się nie bój będzie działać o ile uda Ci się wgrać nowego dasha. Przy wgranym LT często jest to nie możliwe.
 

Grzecho

Użytkownik
Użytkownik
Ja już 2 krotnie wgrywałem nowego dasha . ^^
 

lordfryta

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez mam LT3.0 no i niedawno konsola sie zaktualizowala sama po wlozniu plyty z diablo 3. Stare gry dzialaja, fifa 14 tez.
Pozdrawiam

Wysyłane z mojego M799RB za pomocą Tapatalk 2
 

360sⓁim

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na lt2.0 dash16537 dziala , wgrywane przez pena,bez obaw możecie aktualizować,
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
Przeróbka LT 3.0 i dash 16537 czyli aktualizacja z nowego nfs rivals , działają wszystkie gry i nie cofa przeróbki?
 

aTeK

Użytkownik
Użytkownik
Przeróbka LT 3.0 i dash 16537 czyli aktualizacja z nowego nfs rivals , działają wszystkie gry i nie cofa przeróbki?
wczoraj dokładnie tak zaktualizował mi się dash...
zero problemów z innymi grami.

pozdrawiam
 

Grzecho

Użytkownik
Użytkownik
Może niech się wypowie ktoś kto posiada LT+ 2.0 :)
 

darkkain

Banned
Przeróbka LT 3.0 i dash 16537 i wszystko działa bez problemów :)
 

DarkTrey

Użytkownik
Użytkownik
LT 2.0, wgrałem update z pena (16537), gry z xgd3 przestały hulać :p
 

Do góry Bottom