1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dashboard WYMAGANY !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arasnet, Listopad 13, 2010.

1. arasnet

arasnet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czechowice
    Witam.
    W chwili obecnej posiadam Dashboard 2.0.9199.0. nie chciałem instalować nowego no ale niestety po włożeniu płytki Sonic Free Riders mam komunikat że muszę zaktualizowąć konsolę bo gra nie będzie możliwa. Wygląda na to że będzie problem z odpaleniem nowych gier.
    Czy ktoś wie czy ta gra ma AP25 lub nowszy i czy normalnie pogram na padzie..?
    No i pytanko czy pakować się w ten nowy Dashboard. Nie korzystam z XBL. Nie mam zamiaru odpalać Fable III.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SteelGrain

SteelGrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jest jedna z gier na Kinect. Czyli wymaga nowej aktualizacji, ale pewnie nie posiada jeszcze AP25.

4. quba 22

quba 22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    odp na 2 pytanie, lepiej narazie nie instaluj tego nowego dasha, poczekaj na LT+, bo on mozliwe, że uchroni przed banem.

5. Skasowany

Skasowany Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    NIE pograsz w nia na padzie

Wczytywanie...

Poleć forum