Nowy Dashboard

maksiu194

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Mam Pierwsza wersje dasha kinektowgo i ixtreme LT+ 1.1 i czy jak wgram dasha nowgo, usunie mi ixtreme wgra nowgo FW do napędu to będę mógł grać online? Czy bana odrazu dostane?
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
na 90% aktualizacja Ci się zawiesi i nie wejdziesz nawet do menu konsoli.musisz wgrać OFW następnie aktualizować dasha i dopiero LT+2.0
 

maksiu194

Użytkownik
Użytkownik
A czy ja pisze że chce wgrywać nowego ixtreme? Ja się pytam czy po aktualizacji będę mógł grać na xbox live bez wgrywania ixtreme tylko to co dash wgra do napedu.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie wyskoczy Ci kod statusu to bedziesz mogl grac
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
to ja Ci napisałem że w 90% przypadków aktualizacja nowego dasha na jaką kolwiek przeróbkę czyni bład aktualizacji, nie kazałem Ci wgrywać na nowo flasha (napisałem tylko jak to wygląda a reszta to Twój wybór)
Czy będziesz mógł grać na XBL ? - grać tak, ale jak długo to nikt ci nie powie czy dostaniesz bana teraz czy za rok (Mikrosyf ostatnio dał bany ludziom co nie mieli nic grzebanego w klockach i grali tylko na oryginałach, podobno mieli jakiś błąd w systemie i każdy dostał bana)
 
F

Fellert

Guest
Ja wczoraj robiłem update do dasha 13599 a miałem lt 1.1 na lite-on'nie i wszystko poszło elegancko tylko wrzucałem po kolei najpierw 13146 potem 13599 i śmiga bez błędów of korz robiłem update z pendrive'a
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
No to nie wiem. Mialem 6 konsol od znajomych i wszystkie były z zawieszoną aktualizacją też robioną z pendka. Nie mam pojęcia od czego to zależy
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
bład wywala przy spoofowanych napędach
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
bład wywala przy spoofowanych napędach
Blad wywali przy spoofie, przy nie prawidlowej wersji fw, przy wgranym ixtreme. Jesli najpierw wgrywa sie 13599 jest ixtreme 90% konsol blqd aktualizacji

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
nie były to spoofy, więc pewnie "akir" ma rację że robili aktualizację od razu na 13599 i pewnie przez to wywalało błąd
 

Eju

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanie mam xtreme 1.61 i starego dasha. Teraz chcę wgrać nowego LT+ 2.0 XGD3 i teraz moje pytanie jaka jest najnowsza wersja dasha którą mam wgrać przed wgraniem nowego LT. Przepraszam z pisanie tego bo pewnie gdzieś to jest na forum
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Pytanie oczywiście było na forum i jeśli mnie pamięć nie myli to padło ze 386 razy. Najnowszy dash ma numerek: 2.0.13599.0
 

vipenzo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podepnę się pod temat, mam pytanie: jeżeli mam świeżo wgranego LT 2.0 to czy teraz spokojnie mogę zaktualizować do najnowszego dasha? Czy ktoś może to potwierdzić?
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przepraszam mam pytanie z innej beczki jakim programem moge sprawdzić jakie języki posiada dana gra ? bo w necie widziałem takie programy tylko nie pamiętam nazw
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
vipenzo - możesz.
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie... Czy zamiast wgrywać OFW, pozniej dasha, a na koncu LT Plus 2.0, nie można od razu LT Plus 2.0 i pozniej dasha?
 

centurion19

Użytkownik
Użytkownik
podpinam sie do pytania Cloud0, uścislając je na moim przypadku- Jesli mam lt+1.1 i dash 12625.0 to co mam zrobic?:
1. po kolei flash na OFW->upd 13146.0->upd 13599.0->flash LT+2.0
czy
2.od razu flash na LT+2.0 i update na 13599.0
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
podpinam sie do pytania Cloud0, uścislając je na moim przypadku- Jesli mam lt+1.1 i dash 12625.0 to co mam zrobic?:
1. po kolei flash na OFW->upd 13146.0->upd 13599.0->flash LT+2.0
czy
2.od razu flash na LT+2.0 i update na 13599.0
(flash na OFW->upd 13146.0->upd 13599.0->flash LT+2.0)

tym sposobem nie cofnie ci przeróbka.Do tego obejdziesz to bez flagi.
 
update dasha z 12xxx do 13xxx flash*uje napęd, nowym oryginalnym firmwarem
tak więc wgrywanie LT+ 2.0 przed aktualizacją jest bez sensu, bo aktualizacja albo się zawiesi albo po prostu wykasuje przeróbkę

dodatkowo chodzą ploty że update może odnotować fakt że przy flashowaniu napotkał nieoryginalny firmware i ms może to wykorzystać do późniejszej fali banów
 

km1000

Użytkownik
Użytkownik
A jak mam dasha 13599 i tylko klucz do napędu samsung a chciałbym wgrać OFW z gd3 to mam cofnać się do wersji 13146 do napędu wgrać orig-ms25.bin z kluczem
a potem update do 13599 ?.
Próbowałem wgrać SAM_OFW.bin z kluczem i wszystkie starsze gry chodzą a GOW 3 czerwona dioda i E66
 

Do góry Bottom