1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dragon Age:wybór ras,podróżowanie na wierzchowcach,lokacje jak w Baldurs Gate

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 7, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Wczoraj wieczorem w Sieci wylądowały pierwsze fragmenty gameplayu z Dragon Age: Inkwizycja. Naprawdę warto rzucić okiem na materiał udostępniony przez GameInformera. Dziś natomiast mamy dla Was kilka pierwszych informacji na temat rozgrywki w nowym dziele BioWare.

Docierają do nas pierwsze informacje dotyczące Dragon Age Inkwizycja, które pojawiły się w najnowszym numerze GameInformera.

W trzeciej odsłonie serii wcielimy się w naczelnika Inkwizycji, której zadaniem jest utrzymywanie pod kontrolą magów w ziemiach Thedas. W trakcie zabawy będziemy wpływać na losy całej organizacji, decydując np. z kim zawrzemy sojusze. W tytule znajdą się również elementy strategiczno-ekonomiczne – bezpośrednio dbać będziemy o rozwój Inkwizycji, np. inwestując w strategiczne cele (fortece itp). Co ważne - wraca możliwość wybrania rasy gracza na początku zabawy, z czego zrezygnowało BioWare w Dragon Age II. Tym razem będziemy mogli wcielić się nie tylko w człowieka, ale również w elfa i krasnoluda. Niejasne jest jeszcze na ile ta decyzja będzie wpływać na rozwój scenariusza.

Kolejna informacja powinna ucieszyć wirtualnych wędrowców. O tym, że lokacje w Inkwizycji mają być znacznie większe już słyszeliśmy. Okazuje się, że BioWare pozazdrościło chyba CDP RED, bo po przepastnych miejscówkach gry będziemy również mogli przemieszczać się w siodle wierzchowców. Producent Dragon Age Inkwizycja zaznaczył jednak, że nie będziemy mieć jendak do czynienia z sandboksowym środowiskiem, w stylu The Elder Scrolls. Bliżej będzie temu wirtualnemu środowisku do tego, co widzieliśmy w serii Baldur's Gate - wyjaśnił Mark Darrah.

Poziomy doświadczenia wielu przeciwników nie będą skalowane do poziomu postaci gracza. Oznacza to np. że spotykając potężnego smoka na danym terenie trzeba będzie zawrócić, podpakować drużynę i dopiero później – po właściwym przygotowaniu -przeprowadzić atak.

Premiera Dragon Age Inkwizycja, napędzanego silnikiem Frostbite 2, przewidziana jest na 2014 rok (PS3, PS4, X360, XONE).

ppe

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    No zapowiada się ciekawa produkcja. Dragon Age 2 przeszedłem dwa razy z przyjemnością i pewnie skusze się na 3 część.

4. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    W opisie gry jest błąd.
    Pisze tam że "Premiera Dragon Age Inkwizycja, napędzanego silnikiem Frostbite 2, przewidziana jest na 2014 rok (PS3, PS4, X360, XONE)."
    Powinno być Frostbite 3 :)

5. larwas

larwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    A gdzie mozna znalesc ten gameplay z wczorajszego wieczora?

6. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Niech zrobią coś z systemem walki jest jak dla mnie najgorszą częścią tej gry :/ Jedynka jak i dwójka to pod tym względem dno totalne ;(

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    system walki w DA jest dnem ?
    chyba nie mówisz o tym samym dragon age, musiało Ci się coś pomylić.

Dragon age super, dwójka gorsza od jedynki wg mnie ale czekamy z moją kobietką z niecierpliwością na trzecią część :] (jej pierwszy 'calak :] )

8. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Mówie jakie są moje odczucia ;) system walki jest jak dla mnie za wolny mało dynamiczny i przez to monotonny w jedynce szczególnie , w dwójce trochę to poprawili ale to dalej nie jest fajne. Porównaj to sobie do innych RPG-ów Wiedźmina , Two Worlds , Fable czy nawet Skyrima a zauważysz różnice.

9. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    To właśnie w DA1 system walki przypominał ten z prawdziwych erpegow, był bardziej strategiczny. W dwójce to było dno zresztą jak cała gra w porównaniu do jedynki.

Wysłane z mojego ST23i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  10. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Dobrze prawisz kolego. Z oboma zdaniami zgadzam się w całości.

11. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D

A na PC nie będzie?

12. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam nadzieje, że 3 będzie tak rozbudowana fabularnie jak 1. Ideałem byłby system walki korzystający z D&D, ale chyba nie ma co na to liczyć.

Wczytywanie...

Poleć forum