1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dragon Ball - gameplay z trybu Story i modułu sieciowego

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 18, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Namco Bandai nie rozczarowuje. Dragon Ball Z: Battle of Z trafi na europejski kilka dni prędzej, niż w Stanach Zjednoczonych. Goku i ferajna zadebiutują na Starym Kontynencie już 24 stycznia. Sprawdźcie czego można spodziewać się po gameplayu tej produkcji.

W Dragon Ball Z: Battle of Z otrzymamy dostęp do 70 bohaterów. Tryb Story rozpisany jest na 60 misji. Deweloper pozwoli nam również na multiplayerową zabawę w 8 osób i kooperację, w ramach której szaleć może do 4 graczy.

Poniżej znajdziecie pierwszy gameplay z głównej kampanii oraz modułu online'owego.

Gracze będą mogli nabyć również edycję kolekcjonerską gry z 25 centymetrową figurką Goku.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakoś nie przekonuje, dużo się nie różni od poprzedniej przekombinowali kolejny raz.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1675
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wygląda na mega rozpierduche.. Co niekoniecznie prezentuje się super :/
    Jestem wielkim fanem DB ale do gier spod znaku DB podchodzę na prawdę sceptycznie.. Bo po dragon ball z budokai tenkaichi 3 (dla tej gry kupiłem PS2) nie widziałem już żadnego konkretnego DB.

5. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    popieram przedmowce , czekam co roku na jakies naprawde dobre db , ale nie moge sie doczekac
    podobalo mi sie co prawda ragin blast i rb 2 , ale stare tenkaichi bylo najlesze. bardzo ponadto podobalo mi sie infinite world - latanie po mapie i szukanie kul bylo bardzo fajnym pomyslem. a z kolei db na kinecta bylo totalna klapa i strata kasy

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    zamiast isc w stronę story mode jak w naruto UNS to wymyślają coś badziewnego niezgodnego z sagą od kiedy Rad przybył na zieloną wyspę i walczył z Goku i Krilinem i na co te potworki przed walką z Rad
    gra bedzie badziewna czuję to

1 osoba to lubi.
  7. Krzyzyk

Krzyzyk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    tak mnie zastanawia, czemu oni nie zrobią gry z ANIMOWANĄ grafiką (w sensie takiej "rysowanej"? Przecież, to by dużo lepiej wyglądało niż te modele 3d ;/...

8. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak lubię DB, tak nawet nie obejrzałem 1/3 filmiku ... Znowu zwykłe pierdu pierdu bez "story mode".

9. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moje zdanie ,że bandai nie ma już pomysłów na tą grę kiedyś to wychodziło im to naprawdę fajnie. Lipa było z tą ostatnią i z kinectową.

10. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Wczoraj wgrałem demo i nie podoba mi się system walki namierzanie wroga i beznadziejne ataki nawet nie można dłuższej kamehameha zrobić myślałem że będzie tak fajny jak w Dragon Ball z Budokai Tenkaichi 3 zawiodłem się...

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1675
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No też mi się strasznie nie podoba mieszanie Fabuły.. W poprzednich częściach było podobnie.

Wg. mnie zrobili by genialne posunięcie jakby dali trochę otwarty świat. Coś ala: Fina Fantasy, a nawet DB jako RPG pewnie nie jednego by przyciągnęło.

Pamiętam te karciane gry na Gameboya gdzie do walk używało się kart ze smoczymi kulami "1-9, karty specjalne do danej postaci - umożliwiające atakowanie wszystkich, karty Ki" i gra była bardzo dobra (mnie akurat mocno wciągnęła).

Ale taki bardziej rozbudowany Dragon Ball Z Saga (hack'n'slash + walki finałowe tak jak to znamy z DBZ:BT), bądź gra spod znaku DB jako rpg. Ja osobiście byłbym wniebowzięty.

Bandai potrafi zrobić dobrą grę z Naruto, lecz DB już niekoniecznie :(.

@UP
    Ten dragon ball bardziej przypomina dragon ball z shin budokai 1-2 niż DBZ: BT :(

Wczytywanie...

Poleć forum