1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Driver

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathausik, Styczeń 23, 2012.

1. mathausik

mathausik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pytanko, czytam na forum ze gry z xgd3 można nagrac normalnym napedem ale potem nie da sie ich zainstalowac na dysku. I tutaj moje pytanie:
    czy nowy drivera nagrywa sie normalnie tak jak inne gry xgd3? Bo nagrałem go juz raz ale po uruchomieniu nie wchodzil do gry i poza menu glowne nie moglem sie nigdzie ruszyc. Możlliwe że popełniłem jakiś błąd w ustawieniach imgburna. Chyba że driver nikomu nie uruchamia się. Powtarzam że nie chodzi mi o nagrywanie gier za pomocą IHASa. Pozdrawiam i licze na szybką odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak masz lt 3.0 to musisz miec ihasa zeby gre zainstalowac na dysku, a jak masz lt 2.0 to nagrywasz normalnie jak kazda xgd3 z predkoscia max 4x i powinno smigac.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli próbowałeś instalować na dysku to musisz jeszcze wyczyścić cache konsoli.

5. mathausik

mathausik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A czy bez IHASa odpali mi sie z płyty bez instalowania? Bo ostatnim razem gra sie uruchomiła ale jak już wchodziłem do nowej rgy to lipa. Po dłuższym uruchamianiu gra się wyłączała. Tak samo było z multi bo chcialem spróbować na splicie. I mam LT+ 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum