1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy dysk, ale nie pusty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michomis, Październik 6, 2008.

1. michomis

michomis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    jak to możliwe ze nowy dysk 20GB do Xbox, kupiony w USA na newegg.com, fabrycznie zapakowany, zawiera dużo stuffu w postaci dem gier, trailerów i rożnych innych dodatków? nie był on kupiony jako "repaired" czy "refubrished", tylko jako zupełnie nowy sprzęt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: nowy dysk, ale nie pusty

z tego co wiem to dyski dodawane fabrycznie do wersji Premium tez maja rozne "dodatki" ,a sa to te same dyski co sprzedawane osobno

4. michomis

michomis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

to jest w ogóle dziwna sprawa. obejrzeliśmy ten dysk dokładniej. nosi ślady użytkowania. nie jest co prawda zniszczony, ale ma plamkę, której nikt z nas nie zrobił, a także nie jest do końca zamknięty, wygląda jakby z jednej strony zatrzask nie zaskoczył. jak to możliwe że sprzedają oryginalnie fabrycznie zapakowane w laminowany plastik używane dyski??

5. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Wątpie żeby był używany jeśli nie kupiłeś go jako refurbished. Plamka mogła powstać w transporcie albo jeszcze w fabryce. Potwierdzam że nowe dyski w konsolach premium mają w cholerę gier arcade i demek i trailerów.

6. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

michomis przeżywasz jak nie wiem co ....

ja też kupiłem nowy premium i też maiłem pełno demówek i filmików ...
    demka i filmiki wgrywają MASOWO w fabrycie żeby sprawdzić czy po wgraniu wszystko działa ... po prostu testują czy dysk zapisuje i odczytuje ... dodatkowo dają demka gier typu PGR4 żeby ludzi zachęcić do kupna oryginału ...

pozdr.

7. michomis

michomis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

przeżywać to można orgazm ;)
    mi po prostu potrzebne są informacje. gdybyś zobaczył ten dysk to wiedziałbyś, że coś się z nim działo, a dysk jak już pisałem został kupiony osobno a nie w zestawie. plamka wygląda jakby była po ketchupie, więc nie wiem czy to fabryka ketchupu czy xboxów. nie chce mi się także wierzyć żeby sprzedawali nowe niedomknięte dyski (takie zatrzaski na bocznych ściankach).

Wczytywanie...

Poleć forum