1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dysk dla xboxa 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Xbox2000, Maj 17, 2015.

1. Xbox2000

Xbox2000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mazowieckie
    Witam ponownie wszystkich.
    Mam xboxa 360 premium z dyskiem 60gb. Pytanie takie ,ponieważ prędzej czy później ta pamięć może nie starczyć. Chodzi mi o wymianę dysku. tu na aukcji znalazłem :http://allegro.pl/dysk-320gb-do-microsoft-xbox360-skl-playzone-w-wa-i5332058352.html i czy wystarczy tylko wpiąć dysk i będzie wszystko ok ? i co z systemem bo właśnie on chyba zajmuje niecałe 20 gb jak patrzę podczas grania na dysku.
    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox2000

Xbox2000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mazowieckie
  4. Szymon640x480

Szymon640x480 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia: