1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dysk do Xbox, przeniesienie danych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alek158, Lipiec 8, 2014.

1. Alek158

Alek158 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Cześć, w moim Xboxie zaczął szwankować dysk 120GB, zrobiłem na wszelki wypadek Kopie zapasową dysku, mam teraz obraz 'Dysk Twardy Xbox.bin'. Niestety Dysk w xbox'ie padł i nie znajduje go więc zakupiłem nowy dysk WD Scorpio Blue 320GB, przygotowałem go do użtwkowania, Xbox normalnie go znajduje. Teraz mam pytanie, jak odzyskać wszystkie dane z obrazu starego dysku by wszystko było na nowym ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  4. Alek158

Alek158 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Dzięki, właśnie się rozglądam teraz za takim i chyba zamówie. Jeszcze coś będę próbował z FATXplorer

Wczytywanie...

Poleć forum