1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dysk do xbox1 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ziomek00, Styczeń 16, 2010.

1. ziomek00

ziomek00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, Mam taki problem jak podłączam dysk samsung SP2504C 250GB do xbox1 to po włączeniu miga dioda na przemian czerwona i zielona wyskakuje błąd 09 ale jak odłączam dysk włączam xbox pokazuje się logo zaczyna się kręcić płyta to wtedy podłączam dysk to jest ok startuje auto instalator mogę formatować itp ale jak restartuje konsole jest to samo błąd 09. Jak podłączam 160 gb to jest ok włącza się auto instalator.
    Czy przyczyna może leżeć w numerze seryjnym dysku pokazuje mi 00000000000000 na xbox ii pc.

Mam chip ALLADIN XT+2 Z biosem bios M8 16 LBA48 IGR C-06, Xbox 1.6

Wczytywanie...

Poleć forum