1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dysk przenoszenie danych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shadows, Maj 8, 2011.

1. Shadows

Shadows Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam dysk 60GB z grami ściągniętymi z Xbox Live i chciałbym je przenieść na nowy 120GB moje pytanie czy będzie tak działało
    mam dysk USB 120GB (wykryje mi tylko 16GB)
    np:
    skopiuje Modern warfare 2 na dysk 120GB potem podłącze na kompa i skopiuje.jak będę miał skopiowane wszystkie gry wytnę z kompa i wkleję na nowy dysk
    bedzie to działało?

Dodam ze nie mogę skopiować prosto z 60GB do 120GB bo dysk 60GB sprzedaje a gry z Xbox Live chce zostawić(nie mam juz kont silver)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a powiedz mi jak zamierzasz je skopiowac?

4. Shadows

Shadows Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wchodze na dysk 60GB daje na gre i przenies i daje na dysk przenosny 120gb

5. theds

theds Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wrocław
    Najlepiej skopiować na usb potem zmieniasz dysk xboxowy i wgrywasz grę na nowy.

Wczytywanie...

Poleć forum