1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dysk wewnętrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zwonko, Lipiec 28, 2016.

1. zwonko

zwonko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W moim x360 z RGH jest dysk 250gb. Mam do podmiany dysk 320gb (podkreślam do podmiany, dysk 250gb wyląduję w laptopie). Jak najprościej zrobić podmianę dysków? Chciałbym zachować wszystko ze starego dysku.

P.S. Szukałem takich tematów i coś już jest na ten temat ale bardzo często linki są nieaktualne itp. Z tego co znalazłem nie obejdzie się bez ponownej instalacji FSD. Dlatego zależy mi na linkach do FSD i poradnika jak go zainstalować. Chyba, że da się zrobić to prościej (bez ponownej instalcji)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja bym to zrobił tak, dysk z konsoli pod pc i kopia zawartości, nowy dysk do konsoli i format po czym do pc i wrzucam pliki, podpiąć do konsoli i skonfigurować dl oraz fsd o ile trzeba. Tyle.

Można też podłączyć konsole do pc kablem i tak zrobić kopię, albo zrzucić zawartość na pendrive.

Poradniki są na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum