1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XwikitorX, Czerwiec 3, 2011.

1. XwikitorX

XwikitorX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was serdecznie.
    Mam pewien problem, na który mam nadzieję znajdziecie radę. Kupiłem dysk 250gb i chciałem przenieść dane z dysku 20gb za pomocą specjalnego kabla, jednak wykryło mi dysk 250gb jako pamięć przenośna i sformatowało do pojemności bodajże 16gb...myślałem, że powinienem zamienić miejsca dysków i tak samo stało się z moim starym dyskiem...nie wiem co mam teraz robić i czy da się jeszcze uratować dane. Z kablem jest płyta, która na xboxie się nie odpala zaś na komputerze znajdują się na niej dziwne pliki głównie związane z grami.
    Pomocy!
    Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    lipka dane poszły profil ściągnij sobie z live

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    miales wyjac stary dysk i za pomoca transfer kitu przerzucic zawartosc dysku na swojego PC,pozniej podlaczyc dysk wiekszy i na niego wrzucic zawartasc starego dysku...trzeba pamietac,ze tylko niektore dyski pasuja do xboxa i musza byc przygotowane softowo do podlaczenia pod konsole

5. XwikitorX

XwikitorX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde blaszka. A co z tymi dyskami? Jak wrócic w nich ustawienia początkowe ponieważ tak jak mówiłem, wykrywane są jako pamięc przenośna zamiast dysk. W sumie przeniosłem większośc danych na dysk 250gb ale nie wiem jak go zamienic z powrotem na dysk.
    Pozdrawiam i liczę na dalszą pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum