1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dział - 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZielonyLudek, Listopad 10, 2009.

1. ZielonyLudek

ZielonyLudek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co myślicie o dziale, w którym byłyby książeczki od gier (manuale, czy jak tam to zwać).

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jeśli chodzi Ci o okładki to jest na forum taki temat. Jeśli o całe książeczki to myślę że nie ma to żadnego sensu bo w nich zazwyczaj nie ma nic ciekawego. Jak chcesz książeczki to kupuj oryginały.

4. ZielonyLudek

ZielonyLudek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie chodzi mi o całe książeczki. W posiadaniu okładki, czy naklejki na płytę też nie ma nic sensownego, ale ładnie to wygląda. Bez książeczek można się spokojnie obejść, ale często są w nich ciekawe (dla niektórych) informacje - np. w FIFIE opis wykonywania trików, w HALO historia i opis ras.
    Szukałem w necie i nigdzie nie ma tych książeczek - bylibyśmy pierwszym forum, które je "udostępnia". Można oczywiście sądzić, że skoro ich nigdzie nie ma, to znaczy, że nikt ich nie chce, ale zgodnie z zasadą Steva Jobsa "ludzie nie wiedzą czego chcą, dopóki tego nie dostaną".

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Jak dla mnie zbędny temat, wątpię że znajdzie się ochotnik do skanowania książeczek swojej kolekcji oryginałów, nie dość że dużo wydaje na gry to jeszcze czas będzie tracił bo komuś się nie podoba gra za 5 zeta która nie ma pełnego opakowania.
    Jedyna normalna "dodatkowa" zawartość gry oryginalnej to moim zdaniem była w GTA:SA (PS2), duża mapka która ułatwiała początkującym poruszanie się po grze, reszty gier nawet nie przeglądałem
    Opisy czy historie gier można znaleźć w Google
    Też się zgodzę z zasadą Steva Jobsa "ludzie nie wiedzą czego chcą, dopóki tego nie dostaną". Prosta sprawa, jak się zaopatrzysz w grę w sklepie to będziesz wiedział czy ww książeczka jest tobie niezbędna

6. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    piraci wolą być hardkorami i odkrywać wszystko na nowo .

7. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dla mnie tez niepotrzebny dzialby byl o ksiazeczkach ktorych i tak nikt praktycznie nie czyta jak ktos cche sie dowiedziec czegos to zamiast sciagac ksiazeczke poprostu wpisze w google i sie dowie

Wczytywanie...

Poleć forum