Nowy dział na w downloadzie

lewapkon

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Proponuję założenie nowego działu w downloadzie z hashcode, np. z MoorHunta. Mam nadzieję, że jeżeli by taki powstał było by sporo zainteresowanych osób.
Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.
 

tibana

Użytkownik
Użytkownik
Taki dział już jest, nazywa się "P2M" .
 

lewapkon

Użytkownik
Użytkownik
Albo ja jestem jakiś ślepy, albo mylisz się. Nie wiem gdzie ty taki dział znalazłeś. Ja w downloadzie widzę jedynie link do p2mforum.info, na którym aby się zarejestrować trzeba mieć zaproszenie.
 

Rober5t

Użytkownik
Użytkownik
Ja również byłbym zainteresowany działem z hashcodami.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a kto bedzie wam wrzucać gry na morhunta ? Będziecie kopiować bezczelnie uploady z inynch for ?
 

taras_rafal1

Świeżak
Świeżak
Ja tez zastanawiam się ???
 
R

rowerser

Guest
Zresztą jak chcecie, to zawsze możecie wrzucać gierki do "pozostałe źródła".
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Taki dział nie powstanie, ze względu kradzieży wrzut. Od p2m jest p2mforum.info tam można znaleźć dużą liczbę gier.
 

lewapkon

Użytkownik
Użytkownik
Co do p2mforum.info to żeby się tam dostać trzeba dostać zaproszenie, ale potem nawet jak masz już konto to nie masz dostępu do niektórych działów.
 

miro192

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co do p2mforum.info to żeby się tam dostać trzeba dostać zaproszenie, ale potem nawet jak masz już konto to nie masz dostępu do niektórych działów.

PS. Jeżeli ktoś ma konto na p2mforum.info i mógłby wysłać zaproszenie to byłbym wdzięczny: [email protected].

po pierwsze: składanie takich próśb jest zabronione. Już należy Ci się warn.

po drugie: zaproszenie zawsze można dostać ale z tego co widzę to nastawiony jesteś tylko na download a te forum działa na tej zasadzie, że żeby coś dostać (czyt. ściągnąć i mieć dostęp do pewnych działów) to trzeba coś od siebie dać ( upload) - dlatego też forum te istnieje już 5 lat i jest najlepszym w technologii p2m.

i to nie tylko moje zdanie ale i wielu którzy z technologią p2m ( i z tym konkretnym forum) mają coś wspólnego.
 

Do góry Bottom