1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy firmware do Hitachi rev 059

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez emsi90, Wrzesień 12, 2012.

1. emsi90

emsi90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Kupiłem niedawno konsolkę i chwilę pograłem na oryginałach, ale zachciało się jakiś innych tytułów i pomyślałem żeby toto sflaszować.
    Ściągnąłem Jungle Flashera, podłączyłem konsolkę do PieCa, została wykryta wszystko ładnie pięknie, odczytałem ori DVDKEY (zapisałem go) i zanim zacząłem flashowanie zrestartowałem kompa i włączyłem sobie konsolkę na ori gierce, a tu zonk.. nie odczytuje jej. Wchodzę więc z powrotem do junglera i po ponownym zgraniu KEYA wyskakuje ciąg mniej więcej "74747474". Konsolka była ponadto spoofowana z Samsnuna sm28, z tego co wypluł Jungle Flasher.
    Moje pytanie brzmi jak mogę przywrócić ori DVDKEY oraz do jakiego firmware powinienem zaktualizować napęd konsoli ?
    Dashboard jest w wersji 2.0.12625.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli w odczytanym pliku masz taki dvdkey, to juz po zawodach. Odzyskanie tylko przez rgh, co do update raczej i tak nie przejdzie aktualuzacji na zlym napedzie. Kup lepej nowa konsoke ta to zlom

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    a masz kolego ten firmware który wyciagles na poczatku ? masz tam poprawny klucz ?
    btw, jak plyta gl. xenon to raczej klucza nie wyciagnie RGH :devilish: ...jak se przypomnę moje próby to już lepiej od razu se w łeb strzelić i nie szarpać nerwów.

5. emsi90

emsi90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    DVDKey odczytał się dobrze, tzn wyglada na poprawny, dopiero za drugim razem się wykrzaczyło. Czy lt 2.0 byłby dobry do tego napędu ? Wiem, że w porównaniu do slimek to zabytek, ale czemu by nie spróbować dziadka nieco ożywić ;>

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    no kolego jedyne co możesz wrzucić do tego napędu to LT2.0 c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks więc wielkich rozważań nie ma co snuć.

Wczytywanie...

Poleć forum