1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy fsd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cristallo, Kwiecień 24, 2014.

1. Cristallo

Cristallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Usuwasz całą zawartosc folderu z fsd i wrzucasz świeżego" tak mi koleś napisał żebym zrobił ale za bardzo nie wiem jak i czy mam ściągnąć takiego jak ja mam czy obojętne, a jeżeli taki sam ma być to jak mogę sprawdzić jakiego ja mam?
    Xboksa mam przerobionego RGH freestyle 3, teraz żadnej gry mi nie znajduje że jest na dysku zewnętrznym i muszę to aktualizować tak mi się wydaje :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. Cristallo

Cristallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy można to zrobić tak jak w tym linku metodą "2.1 Metoda Kopiuj/Wklej" o to chodzi?

Wczytywanie...

Poleć forum