1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy gameplay Assassin's Creed Rogue ukazuje poruszanie się po otwartym świecie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Assassin's Creed Rogue bazując na dotychczasowych zapowiedziach naprawdę mi się podoba (w czym, z tego co zdążyłem zauważyć, jestem raczej osamotniony). Spodobał mi się również nowy materiał wideo dostarczony przez twórców. Zobaczcie go i wy.

Filmik pokazuje poruszanie się po świecie w omawianej inkarnacji Asasyna oraz misje poboczne. Nie zabrakło tu również ujęć z najbardziej charakterystycznych dla tej części rejonów, czyli skutych lodem północnych "rubieży" Oceanu Atlantyckiego.

Przypominam, że Assassin's Creed Rogue wychodzi już 13 listopada. Ubisoft wydaje w tym miesiącu aż trzy duże gry - wspomnianą, Assassin's Creed Unity oraz Far Cry 4. Odważny i raczej dziwny ruch. Ciekaw jestem, czy nie odbije się on negatywnie na sprzedaży tych gier.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Czyli Assasin Creed IV v2,w sumie to ...sie cieszę. Jednak Ubi zdominuje ten rok,jedynie COD stanie w pojedynku. Wyjatkowo słaby rok gier,dobrze ze Ubi poratuje troche sytuacje

Wczytywanie...

Poleć forum