1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy gameplay z Batman: Arkham Knight - akcja, walka, Batmobil!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Długo musieliśmy czekać na nowy materiał z nachodzącej przygody Batmana… Ale miłośnicy Nietoperza będą zadowoleni! Przed Wami ponad 3 minuty z Batman: Arkham Knight – ta gra prezentuje się oszałamiająco!

Na poniższym materiale zobaczycie mnóstwo akcji, jeszcze więcej świetnych scen i genialne akcje z Batmobilem! To nie będzie tylko dodatkowa zabawka… Batman wykorzystuje swój pojazd do ratowania mieszkańców Gotham, a później wraca na polowanie. Walki są intensywne, piękne... Będzie się działo!

Na uwagę na pewno zasługuje grafika – Rocksteady Studios kolejny raz nie zawodzi i nawet na tak małym filmie twórcy potrafią pokazać prawdziwą moc. Ataki Nietoperza są szybkie, a całość prezentuje się fenomenalnie... Ja jako sympatyk uniwersum na pewno nie przejdę obok tej pozycji obojętnie.

Kolejne dwa filmy otrzymamy już wkrótce – 1 grudnia oraz 9 grudnia. Ja czekam, a Wy? ;)

Batman: Arkham Knight zadebiutuje na rynku 2 czerwca.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zaj3biście to mało powiedziane. Aż nabiera mnie znów ochota pograć sobie w Batmana :)

4. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja jakoś ominąłem Batmana na poprzedniej generacji, to co tu widzę podoba mi się, fizyka fajnie się prezentuje, oprawa też niczego sobie. Myślicie, że warto zacząć przygode z Batmanem?

A tak na marginesie, ktoś też tak jak ja chciałby nowego Wolverina?:)

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nowego wolverine chetnie, a przygode z batmanem oczywiscie ze warto zaczac, gra jest mega wciagajaca, kurde szkoda ze znowu przesuneli premiere

1 osoba to lubi.
  6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak nowy wolverine jak najbardziej jestem na TAK. Być może coś będzie jak Marvel wypuści nowy pełnoprawny film tylko o Loganie - to wtedy coś ruszą i będzie new game :)

7. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  8. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1 osoba to lubi.
  9. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Przeszedłem pierwszą i drugą część Batmana na konsoli, a Arkham Origins jakoś niespecjalnie mnie wciągnęło i leży na półce, chociaż zdecydowanie trzeba będzie ją odświeżyć. Na tą część czekam, bo jest to swojego rodzaju rewolucja nie tylko graficzna, ale mam nadzieję, że wprowadzi rozgrywkę na wyższy poziom.

Wczytywanie...

Poleć forum