Nowy gameplay z Metro 2033!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda na to, że 4A Games powoli aczkolwiek skutecznie podkręca hype na swoją produkcję osadzoną w post-apokaliptycznym metrze Moskwy z roku 2033. Ja obserwuję każdy możliwy materiał i coraz bardziej się nakręcam. W końcu pojawił się wystarczająco długi gameplay, by móc się nim nacieszyć. Nie ma już niedomówień, które zostały po ostatnich filmikach ujętych amatorską kamerą. Gra prezentuje się świetnie. Oby do 16 marca.[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=AGmb7kmMQCE&feature=player_embedded[/YOUTUBE]


Źródło: konsolowisko.pl
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ojj wygląda świetnie ta gierka :D
Wcześniej nie zwracałem na nią szczególnej uwagi, ale muszę przyznać że chętnie zagram :D
 

magia4liter

Użytkownik
Użytkownik
trochę za bardzo przypomina stalkera...
 

fialek90

Świeżak
Świeżak
ten trailer mnie zachecil :)
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Kurde... znowu jakieś potwory mutanty sranty, ****nty... czy w każdej grze Horror musza byc te potwory? Nie mozna bylo zrobic np. Wschodnie Metro wlaczy z zachodnim metrem o jakies tam przetrwanie (oczywiscie z odpowiednia fabułą)??????? Napewno mozna zrobic fajny horror bez mutantow ;(
 
ale po co robic bez mutantow jak mutantty sie lepiej sprzedaja ? :p lepiej zabijac ludzi i bezstronne mutanty, ktore atakuja wszystkich. :p
jesli tak bardzo nudza Cie te gry to po co w nie grasz? jesli Ci sie nie podobaja scenariusze w grach i cala ich fabula to moze napisz sam jakas historie i ja dobrze sprzedaj to moze powstanie z niej gra :D teraz najlepiej sprzedaja sie glownie krwawe i szybkie strzelanki i roznego rodzaju popaprane stwory, nic na to nie poradzisz, tak juz jest, moze ludziom kiedys sie to znudzi to beda robic inne gry, chociaz watpie w to.

wgl ta gra wydaje sie byc fajna :D ciekawe jak sie bedzie gralo:D lubie taki klimat. na pewno w to zagram. :)
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję że będzie taki dobry klimat jak w StlkrRZE:p
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Całkiem dobrze prezentuje się ta gra. A wie ktoś może czy będzie też PL?
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Całkiem dobrze prezentuje się ta gra. A wie ktoś może czy będzie też PL?
Na razie słychać było tylko o tym, że będzie org. Rosyjski dubbing i Angielskie napisy. Znając życie PC może dostać Polską kinówkę, a my będziemy rozkminiać ENG subs.
 

djmaxnew

Banned
Użytkownik
przeszedlem najnowszego aliensa vs predator wszystkimi postaciami i powiem wam ze ta gra metro 2033 moze i opiera sie jak w tamtej grze na zabijaniu mutantów ale będzie uzupełnieniem dla osób którym avp nie za bardzo się podobało a lubią horrory
 

hamerpl

Użytkownik
Użytkownik
jak pobije FEAR'a 2 to kupuje oryginalną.
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Kurde... znowu jakieś potwory mutanty sranty, ****nty... czy w każdej grze Horror musza byc te potwory? Nie mozna bylo zrobic np. Wschodnie Metro wlaczy z zachodnim metrem o jakies tam przetrwanie (oczywiscie z odpowiednia fabułą)??????? Napewno mozna zrobic fajny horror bez mutantow ;(
Jasne ze mozna zrobic horror bez mutantow ale kto nas wtedy bedzie straszyl w grze, zolnierz z karabinem ?? Do horroru musi byc klimat. A kto robi lepszy klimat jak nie obcy, stwory, zombie itp.
Ja osobiscie czekam na Metro bo mam juz dosc gier w ktorych jedna armia zmaga sie z druga.
Pozdrawiam
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Rosyjskie metro? Orginalnie :) Jednak te mutanty to trochę mi się z Fallout'em kojarzą. Graficznie niczego sobie! ;) Chętnie bym to zagrał..
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
jest demko?? nie moge sprawdzic bo nie jestem aktualnie w swoim miescie
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świetnie to wygląda tylko lokacje monotonne się wydają, ale czegóż się spodziewać po metrze:p
 

seanknw

Banned
Użytkownik
dobrze się prezentuje ale będzie monotonna coś mi się wydaje. Cały czas tylko walka w metrze, cały czas ciemno, mogli zrobić coś na powietrzu a metro traktować jako schronienie np. Po za tym może i przypomina Stalkera ale raczej klimatu w tej grze nie będzie w ogóle chociaż poczekamy i zobaczymy to raczej wydaje mi się, że cudo to nie będzie tylko po prostu kolejna strzelanka.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
coś w sobie ma ten tytuł, liczę na straszny tytuł z dobrym klimatem
 

lazarro

Banned
Użytkownik
az tak sie nie podkrecilem widzac filmik lecz dreszczyk sie pojawil i od razu skojarzenie z HL wpadlo do glowy. byc moze jak przeczytam recenzje to zagram ale jak na razie bez wiekszych uniesien.
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
jak na grę na podstawie książki prezentuje się całkiem ciekawie ;) zamuły raczej nie będzie :D
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Całkiem dobrze prezentuje się ta gra. A wie ktoś może czy będzie też PL?
Ucz się języków bo zginiesz w życiu. Od kiedy tłumaczy się gry third party i to w dodatku shootery? Dlaczego ludzie przy każdym tytule pytają o język skoro łatwo ocenić czy będzie, czy nie...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom