1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy gameplay z Resident Evil 6 przedstawia etap w metrze pełnym zombie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 2, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Zaprezentowana lokacja jest mroczna i ciasna, ale akcja – szczególnie na początku – toczy się w szybkim tempie, rozgrywka nastawiona jest zaś na dynamiczną eksterminację nieumarłych.

Capcom zademonstrował na Summer Jam świeży materiał wideo promujący Resident Evil 6 – tym razem w wersji na konsolę PlayStation 3. Tak jak w przypadku poprzedniego gameplayu mamy okazję zobaczyć fragment kampanii, podczas którego gracz animuje bohatera drugiej i czwartej odsłony serii, czyli Leona S. Kennedy’ego. Teraz jednak nie ma czasu na spokojne, nierzadko podnoszące ciśnienie penetrowanie lokacji, ale za to możecie kolejny raz zobaczyć, jak w akcji prezentuje się usprawniona mechanika prowadzenia ognia. O ile nie przeszkadza Wam nad wyraz żywiołowy komentarz osób prowadzących prezentację.

Premiera Resident Evil 6 została ustalona na 2 października bieżącego roku. Data ta niestety dotyczy wyłącznie wersji konsolowych (PlayStation 3 i Xbox 360) – edycja na blaszaki na tę chwilę nie ma konkretnego terminu wydania. Przypominamy ponadto, że gra, którą na terenie naszego kraju wyda firma Cenega, doczeka się bogatej edycji kolekcjonerskiej.

Aktualizacja – do sieci trafił jeszcze jeden materiał z Capcom Summer Jam:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    3 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. wilkos

wilkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mrozy
    Słabo, lecz napewno ta część będzie lepsza niż Re-ORC

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    demo juz jest. gral ktos?

5. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Właśnie skończyłem demo, episod z Chrisem, trwa max 8 - 10 min rozgrywki (łącznie z cut-scenkami). Fragment w mieście , głównie skaczemy po dachach . Jestem przerażony, o ile nowy HUD na plus, podręczne menu itp. To całą rozgrywkę przeszedłem operując nożem!!! NOŻEM!! W Residencie !!! Koniec epoki.
    Kamera na minus, postać sterowana przez gracza zasłania 3/4 ekranu.

O ile , chyba jak wszyscy fani serii, uważam RE cz. 1-3 za kultowe, to 4-5 jeszcze jakoś jakoś ( cz5 w trybie kooperacji przeszedłem 5x), ale po demie cz. 6 , plus filmy z rozgrywki, jestem naprawdę przerażony. Nieustanna akcja, kupa strzelania, skakania, jakbym grał w COD'a a to przecież nie oto chodzi w RE. Generalnie duży zawód. RE5 przy RE6 to skradanka niczym Splinter Cell :CH.T.

RE: RC nie liczę bo to jest jakiś odszczepieniec od serii, ale widzę że to było wprowadzenie fanów do RE:6

6. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to mnie pocieszyles. myslalem ze po operacji raccoon city bedzie lepiej. zaraz sam przetestuje.

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Rozbraja mnie te logo, dziewczyna robiąca żyrafie loda :D

2 użytkowników lubi ten post.
  8. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    nikt nie potwierdził że to dziewczynka .

CO do dema, fajnie że możemy zagrać 3 rożne epizody (Chris & Piers, Leon & Helena, Jake & Sherry) w sumie 6 postaciami i co ciekawe w każdym epizodzie jest inny HUD.

Epizod z Chrisem uważam za najsłabszy, a epizod z Jake 'iem, przypominający głównego bohatera z Prison Break, chyba najciekawszy, co nie znaczy dobry.

PS. Kontrolki miażdżą

1 osoba to lubi.
  9. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a wlasnie. o 3 kampaniach nie wspomniales :p najgorsza wg mnie to ta z zolnierzykami. typowy RE5. dachy i kupa strzelania.
    leon na kampusie i rasowe trupy ok.
    tej z tym wielkim bydlakiem w tunelach jeszcze nie obczailem. zabil mnie 2 razy :)

10. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pograłem w demo i stwierdzam ze kiepski horror będzie z tej gry / takie byle co RE.6 = Shit

11. GalaxyS

GalaxyS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
  12. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No mnie też zabił kilka razy aż się wkurzyłem i wyłączyłem.A wszystko przez tą pokopaną kamerę.Jak Capcom jej nie poprawi to będzie bardzo kiepsko.A tak wogóle to co oni z tą serią zrobili.Dla mnie to porażka: (

Wczytywanie...

Poleć forum