Nowy golf od Electronic Arts jeszcze w czerwcu - EA Sports Rory McIlroy PGA Tour

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Zaledwie 25-letni Rory McIlroy został tytułową gwiazdą najnowszej produkcji Elektroników. EA Sports Rory McIlroy PGA Tour trafi na rynek w czerwcu, a dzisiaj otrzymaliśmy nowe materiały z tej ciekawej pozycji.

EA Sports Rory McIlroy PGA Tour to kolejna odsłona gry sportowej traktującej o golfie od Electronic Arts. W tej produkcji tytułową gwiazdą został czterokrotny mistrz świata Rory McIlroy, który w następujących słowach skomentował dzisiejsze ogłoszenie:

„To wielki zaszczyt i coś o czym nawet nie mogłem marzyć. Mam nadzieję, że ludzie polubią tę produkcję i bardzo się cieszę, że mogę być jej częścią.”
Gra będzie przygotowana na silniku Frostbite i zaoferuje zainteresowanym piękne lokacje i wyjątkową fizykę piłeczki.

Dyrektor wykonawczy produkcji – Brent Nielsen – zapowiedział, że wykorzystanie Frostbite pozwoliło wkroczyć serii na całkowicie nowy poziom.

„Nowy silnik znacznie poprawia wszystkie aspekty produkcji – od podstaw po możliwości dla zupełnie nowych trybów oraz funkcji. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się wspaniałymi informacjami z naszymi fanami w trakcie wiosny.”
Gra zadebiutuje na rynku w czerwcu.


 

Do góry Bottom