1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy headset do xboxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez jashimara, Lipiec 28, 2011.

1. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Witam niedawno mój headset się popsuł (ten standardowy dołączany w zestawie z konsolą) i mam w planie zakup nowego. Myślałem o takim od razu ze słuchawkami stereo do gier takim jak ten HEADSET SŁUCHAWKI STEREO Z MIKROFONEM DO XBOX 360 (1719808050) - Aukcje internetowe Allegro Mam raptem 65zł i tymczasowo nie stać mnie na nic lepszego, chyba że sprzedam parę swoich gier, w które już nie gram (trzy czy cztery w bardzo dobrym stanie) ale zanim je sprzedam minie trochę czasu a headseta nie mam już dosyć sporo i nie mogę wytrzymać. I stąd pytanie: czy headset do którego podałem link działa także z komputerem i czy może gdyby ktoś byłby zorientowany o jakość dźwięku i wykonania headseta? Czy w ogóle opłaca mi się kupować taniego headseta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matess1999

Matess1999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Leszno
  4. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Chodziło o taki, który działa też jako słuchawki a nie tylko jako headset!

5. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nie podepniesz go do komputera chyba, że kupisz dodatkowa przejściówkę z jacka 2.5" na 3,5". Nie wiem jaki jest sens zakrywać sobie oboje uszu dużymi słuchawkami, żeby słyszeć tylko rozmowy na XBL, bo z tego co się orientuję to dźwięk z gry nie jest przesyłany do headsetu.

6. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
  7. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
  8. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Mam jeszcze pytanko jedno. Gdzieś czytałem, że w zestawie do tych słuchawek co do nich link podałeś było napisane, że dołączane są kable do połączenia słuchawek z monitorem. Czy to znaczy, że jakbym chciał podłączyć te słuchawki do telewizora (mój xbox jest podłączony do tv a nie do monitora) to musiałbym kupować jakieś przejściówki?

9. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli chodzi Ci o te słuchawki ->Nowość Plantronics GamCom X40 do XBOX-a 360 (1729844898) - Aukcje internetowe Allegro

to masz na zdjęciu dwa chinche (biały i czerwony), które podłączasz do TV i masz dźwięki z gry i głosów.

Żadnych przejściówek nie trzeba.

Wczytywanie...

Poleć forum