1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy i jego pytania ^.^

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeltaChris2402, Sierpień 5, 2010.

1. DeltaChris2402

DeltaChris2402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrowiec Św
    Cześć wam a więc mam dużo pytań i liczę że dacie mi odpowiedź :p
    No więc tak, poczytałem że konto xbl nie może być na polske więc zrobiłem na irladnię, i tutaj pierwsze pytanie czy na irladni a np na US są inni gracze? bo jak chce pograć w GoW'a 2 to szuka graczy z 10 minut (internet 5mb). Więc ja chętnie bym zmienił na US(bo pewnie tam będzie ich najwięcej) jeśli się jakoś da.
    2 pytanie: to czy da się zmienić nick profilu ponieważ kupiłem wczoraj xbl na rok i nowe konto nie za bardzo mi pasuje ^.^
    3 pytanie: Do czego są te punkty za osiągnięcia w grach? Byłem pewien że do avatar marketplace jednak gdy chciałem coś kupić swojemu awatarowi to pisze że nie mam punktów microsoftu. W takim razie po co te osiągnięcia?
    4 pytanie: Do GoW'a 2 dostałem kod na flashback map pack ale gdzie kolwiek chce go wpisać to wyskakuje mi że z tego miejsca nie mogę go aktywować, więc co mam zrobić aby dostać te mapki.
    5 pytanie: Dostałem do x'a słuchawki na jedno ucho czy da się nimi normalnie komunikować czy trzeba kupić przejściówkę lub słuchawki z nią wbudowaną ?

Na tą chwile pamiętam tylko te pytania :)
    Mam nadzieję że udzielicie mi pomocnych odpowiedzi.

A no i chciałbym się przywitać z wami ;) Tak więc witam was wszystkich mam na imię Krzysiek, mam nadzieję że nie sprawię wam za dużo kłopotów :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    1. Ja jestem zarejestrowany na UK i znajduje mi mnóstwo polaków w Battlefieldzie, z tym raczej nie ma problemów.
    2. Tak, za 800MSP można zmienić gamertag.
    3. To po prostu punkty którymi możesz się pochwalić nic za nie nie kupisz, i są one wyświetlane na twoim profilu.
    4. Wciskasz środkowy przycisk na padzie i szukasz opcji, wymień kod czy wpisz kod, zaraz włączę 360 i sprawdzę.
    5. Przez oryginalne słuchawki można się tylko komunikować, ale nie usłyszysz przez nie dźwięków z gry. Nie potrzebujesz żadnych bajerów do tych słuchawek, jest wbudowany mikrofon i jedna słuchawka.

Zły dział.

4. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Punkty za które możesz kupować arcadówki itd. musisz kupić(np. Allegro) 4000 msp są za jakieś 40-50 zł.Nick zmienisz na punkty msp (800).

5. DeltaChris2402

DeltaChris2402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrowiec Św
    No dzięki za informacje ;)
    A co do kodu to właśnie tam wpisuje i pisze że nie mogę z tego miejsca skorzystać z kodu( w gow'ie to samo się dzieje) czytałem o jakiś blokadach na polskie ip być może dlatego nie mogę nic pobrać z GoW'a.
    Jednak czytałem że VPN pomoże, więc jeśli ktoś wie jak i co mam zrobić to proszę o odp ^.^ (mam x'a,PC i laptopa zmienne ip też= wszystko do VPN potrzebne podobno)

edit@ A i dowiedziałem się że będe miał klucz na Gold Lancer do GoW'a 2 ale nie będe mógł z niego skorzystać przez tą blokadę, chyba że ktoś z was biega z lancerem/hammerburstem złotym i podzieli się wiedzą czy da rade tego użyć ^.^

6. Maciek_aka_GJRlz

Maciek_aka_GJRlz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z polski tego nie pobierzesz - blokada regionalna, niestety musisz poczekać do listopada kiedy to wprowadzą live w polsce, jest sposób na ominięcie vpn ale to za dużo zachodu, gdy wprowadzą live to i blokada będzie zapewne ściągnięta

Wczytywanie...

Poleć forum