1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy i w końcu lepszy PES?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Maj 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Konkurencja między FIFĄ a Pro Evolution Soccer trwa już naprawdę długo. Z pojedynku między odsłonami z „jedenastką” w tytule, zwycięsko wyszła produkcja EA Sports. Jak będzie przy pojedynku edycji 2012? Na razie zbyt wiele informacji na temat obu tytułów nie ujawniono, jednak dziś skupimy się na tych związanych z najnowszym Pro Evolution Soccer 2012.

Sztuczna inteligencja w grach traktujących o piłce nożnej to rzecz ważna, jeśli nie najważniejsza. W końcu ogranie przeciwnika który nie myśli, nie jest żadnym wzywaniem. Do czego zmierzam? Mam na myśli notkę opublikowaną na Twitterze lidera zespołu pracującego nad PES, w której nieustannie powtarza o znaczących zmianach w SI najnowszej odsłony ich dzieła.

Spędziłem dużo czasu z kodem PES 2012. SI uległo zdecydowanej poprawie zarówno w ataku i obronie, jak i w kwestii podejmowanych decyzji. Na razie nie mogę ujawnić więcej informacji.

Na razie wiadomo niewiele, jednak producent zapowiada, iż więcej info pojawi się niedługo.

Seabass poinformuje Was o szczegółach w najbliższych tygodniach.

Drobne informacje na temat PES 2012

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To są inne gry o piłce nożnej niż FIFA ?

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak sa, i w niektorych aspektach lepsze od fify, ale zapowiedzi sa co roku takie same a wiadomo jak wychodzi

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    odkąd istnieją obydwa produkty, istnieje wojna, między zwolennikami. i nigdy opinie nie będą obiektywne, nawet recenzentów(bo niby jak?)
    bo jak niby ocenić ten niezapomniany klimat Pes-a? grywalność, miodność? :D
    fifki imo, sa jak wszystkie NFS-y. czyli do doopy. :)

to byłem ja, fanboj pes-a :D

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    każdy ma swoją ulubioną markę i się jej trzyma. Nie ma co się sprzeczać. Grasz w to co lubisz i bezsensowne jest krytykowanie PES-a jak grasz tylko i wyłącznie w Fifę.

7. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No ja np. grałem w pesa 2008 na pc, bo nie miałem xboxa. Fifa wtedy na pc byla do bani. Kupilem xboxa i przenioslem sie na fife bo byla po prostu lepsza. Nie rozumiem jak ktoś może być takim kłamcą i grać w gorszego pesa i mówić, że fifa jest do kitu.

8. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak nawet pes bedzie dobry i tak kupie fife 12

9. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Konsole - FIFA
    PC - PES.

Zresztą gra o piłce nożnej bez licencji :/... pff

10. Gonzo7

Gonzo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Dla mnie PES nie istnieje od 6 ( no może jeszcze wliczmy 2008 bo ta była też niczego sobie ;) ) Lecz już dalsze są coraz gorsze :( Lecz w PES 2011 widać skok co do 2010, jeśli zrobią taki sam w 2012 w stosunku do 2011 może być z tego dość niezła kopanina ;) Lubię od czasu do czasu pograć z kumplem w PESa 2011, lecz jak narazie króluje bardziej u mnie FIFA 11 ;)
    Jednak życzę powodzenia KONAMI ! ;)

11. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Tak jak kolega wyżej.
    Dla mnie pes jest z****y.
    Brak licencji hah to po co to w ogóle produkują? żeby pograć sobie sobie jakimiś no name? :D

12. o4ka

o4ka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zal mi cie chudi no nejmy to ty w majtkach masz pewnie chociaz wole fife z przyzwyczajenia to uwazam ze w 2011 roku to PES rzadzi lepiej sie akcje rozprowadza a druzyn jest tyle ze na pewno w 1 dzien nie zagrasz wszystkimi przez neta, nie mowiac juz o darmowym multi

13. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja czekam, i nie interesuje mnie co bedzie lepsze Fifa czy PES i tak zostane przy PESie

14. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Produkują po to chłopcze, by pokazać iż jest lepsza nie tak sztywna oraz prosta gra jak fifa. Co do licencji to PES co roku ma coraz więcej licencjonowanych zawodników, gdybyście wy wiedzieli ile kosztują licencje to nie pisali byście takich głupot typu Nie ma licencji pff... Co do samej gry, to tak wole PES, mimo iż mu trochę brakuje licencji to jest o niebo lepszy od fify.

Pozdro fanboye fify :)

15. o4ka

o4ka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up
    w koncu post na poziomie, ja gralem w obydwie gry i pozostalem przy Fifie z przyzwyczajenia ale przyznam szczerze ze PES 2011 bije na glowe Fife 2011 gdy sie w niego dluzej pogra.Jezeli w 2012 poprawia AI komputera, gre bramkarzy oraz strzaly z dystansu to nawet nie bede sie zastanawial ktorą grę kupic

Pozdro fanboje Fify :D

16. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    w tym roku bede grać w pesa , fifa choć bardzo dobra to od 3 lat stoi w miejscu a ja chce czegoś nowego

17. zenek1234

zenek1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    cieszę się że PES istnieje i wychodzą jego kolejne części, bo w ten sposób stanowi jakąś konkurencję dla fify, przez co autorzy fify nie mogą osiąść na laurach, tylko każdego roku wypuszczają coraz to lepszy produkt

18. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja liczę na to że PES powalczy w tym roku z fifą i będzie co najmniej tak dobry jak fifa. Nie lubię PESa ale jednak ta gra kiedyś na PSXie mną zamiatała ;)

19. arecki2028

arecki2028 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    ISS na PSX to gra klasyk. A obu grom FIFIE i PESOWI dużo brakuje do doskonałości. Dla mnie prawie idealna gra to NBA 2k11.

20. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    ja tam baaaardzo polubilem tryb ultimate team z fify i nie zamierzam rezygnowac z fify na rzecz PESa

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum