1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy IHAS 124b. Nie odczytuje płyt DVD+R DL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SSyKu, Czerwiec 22, 2013.

1. SSyKu

SSyKu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam.
    Mam problem jak w temacie.
    Kupiłem 2 dni temu NOWĄ nagrywarką IHAS 124b... Wszystko super i wszystko fajnie do czasu podłączenie do komputera.
    Po podłączeniu odrazu przeszedłem do wgrywania firmware'u burner max. Zrobiłem wszystko DOKŁADNIE krok po kroku.
    Wgrało, restart, itd. Po czym okazało się że nie odczytuje płyt dwuwarstwowych (Verbatim DVD+R DL)... Wszystkie inne płyty pełne (z nero) i czyste (TDK DVD+R, Verbatim DVD+R) czyta idealnie i bez zgrzytu... Dwuwarstwowych w ogóle... Próbowałem rozwiązać problem restartami, wgrywaniem na nowo firmware... Bo wielu razach nagrywarka zaskoczyła i odczytała płytę DL. Odrazu nagrałem 2 płyty (Dead space 3) 100% nagrane i 100% weryfikacja (instaluje się na konsoli). Po wyłączeniu kompa i próbie na drugi dzień znów brak odczytu płyt... Powtórka z rozrywki i znów zaskoczyło, na tyle długo bym kolejną udanie nagrał... Ale od wczoraj już w ogóle nie reaguje na DL... Płytę mieli i mieli aż do "dwóch zgrzytów" i nie odczytuje w ogóle że płyta pusta jest w nośniku (to również tyczy się płyt DL już nagranych)...
    Czy ktoś miał podobny problem?

Dopisze również że robiłem upgrade z 124b do 524b (po próbach nieudanych odczytów) dziś wróciłem spowrotem do 124b.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Oddaj nagrywarke może jak na allegro kupiłeś, a jak masz gwarancje to spróbój im dać.

Na allegro są już w wgranym burner'em max

4. SSyKu

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    sęk w tym, że przy odbiorze paczki wyrzuciłem paragon :p
    a swoją drogą (na aukcji pisali, że nagrywarka idealna do wgrania burner max, czyli domyśleć się można było, że trzeba samemu sobie dograć).

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wszystkie na allegro sa z wgranym odrwroc na stale do normalnej wersji i nie baw sie w zadne crossflashe, wgraj na nowo burnermax od poczatku, jezeli nie pomoze to raczej jest to wada fabryczna nagrywarki

6. SSyKu

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    wróciłem do ustawień fabrycznych (jeśli można tak to nazwać...) wgrywałem na nowo burner max... i dalej ten sam problem... jedno co nie daję mi spokoju, to fakt że jakimś cudem przez te 2-3 dni nagrywarka "załapała" 3 płyty i udało mi się je nagrać (a nagrane są idealnie) ...

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    W grudniu ubiegłego roku dotknął mnie ten sam problem.
    Objawiało się to dokładnie tak samo jak u Ciebie.

Nagrywarka odczytywała wszystkie płyty, za wyjątkiem DVD+DL.
    Oddałem ją do naprawy, jednak gościu rozkładał ręce.
    Zgarnął zepsutą nagrywarkę, wypłacił 80zł i kupiłem nową, za ok. 130zł.

Przywróć jej oryginalny FW i spróbuj jakoś zwrócić.
    Szkoda, że paragonu nie masz.

/// edit: Dla świętego spokoju, spróbuj ją podłączyć na innym komputerze.
    A nuż zadziała.

8. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I dzieki takim ludzia jak ty ludzie na allegro zarabiaja. Fw wgrasz w 5min, a na allegro plqcisz za to 20zl dodatkowo

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)

Wczytywanie...

Poleć forum