1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy Ihas

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ghoust2003, Styczeń 7, 2013.

1. ghoust2003

ghoust2003 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dziś zakupiłem nowego ihasa 124 B . Wgrałem softa tego by mogły odpalać gry agx3 ale jak nagrałem teraz nowego medala lub fife wyskakuje mi info o ściereczce? Czy to może byc wina lasera zużytego ,że płyty nie odczytują? Obrazu są napewno dobre, jak i przy nagrywaniu nie następuje żaden problem

Dzięki z góry
    najlepszego

Medal normalnie się zacina i nie można dalej grać. A w Fifie szmatka wyskakuje.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a po nagraniu weryfikację płyty ci przeszły?

4. ghoust2003

ghoust2003 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to laser w xklocku może już ledwo dychać. A jak inne gry które wcześniej nagrane?
    Z jaką prędkością wypalałeś?

Wczytywanie...

Poleć forum