1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy kod błędu X360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pepe219, Kwiecień 4, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pepe219

pepe219 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, już od kilku dni zmagam się z wgraniem XBR. Na początku zrobiłem kopie dwóch obrazów pamięci nand. Następnie zabiłem tą konsole xellem a następnie ożywiłem przez wgranie oryginalnego nand (z czym były problemy) następnie wgrałem xell znowu i tym razem działał i przepisałem sobie linijki i stworzyłem cpu key i dvd key :D. Postanowiłem wgrać XBR v3 pod xenona. Zgrywanie plików trwało tyle samo co wgrywanie oryginalnego nand. Po zakończeniu transferu odłączyłem konsole od komputera podłączyłem kabel av i po włączeniu xboxa paliła się na początku kontrolka power i po kilku sekundach wyświetliło się coś niepokojącego tzn. dwie czerwone diody po lewej i dwie zielone po prawej i zamieniały się miejscami :O. Próbowałem włączyć bez napędu itp i nic dalej to samo. Konsola nie daje się z flashować jtag sprawdziłem wszystko połączone. Czyżbym był aż takim pechowcem aby złapać nowy błąd x360 ?

Ps: Ciągle próbuje sflashować nand od nowa i wyczyścić ale konsola wydaje się nie do złamania. Nigdy nie miała RROD ani błedów seri Exx.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pepe219

pepe219 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem rozwiał się sam proszę nie pisać i nie nabijać postów

4. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Napisz moze rozwiazanie tego problemu ;)

5. xboofer

xboofer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytamy uwaznie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum