Nowy kompozytor muzyki w Mass Effect 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

Jack Wall nie będzie kompozytorem soundtracku w Mass Effect 3, dlaczego ? jak sam mówi nie ma nic przeciwko BioWare. Wysyłając emaila do Eurogamera zaznaczył iż:
"Miałem świetne stosunki z ludźmi z BioWare i zrobiłem z nimi trzy gry. Wciąż jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, nie ma mowy o żadnych dramatach[...]Nadszedł po prostu czas by ruszyć dalej."

Więc pytacie, kto będzie twórcą muzyki w nowym Efekcie Masy ? będzie nim "Clint Mansell" twórca świetnego soundtracku do filmu "Requiem for a Dream". Osobiście myślę, że muzyka w Mass Effect 3 może być jeszcze lepsza.

Dla xboxforum.pl /BaX
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No jestem pod wrazeniem.
Jezeli opinie po premierze na temat soundtracku beda dobre, to kupie ME3 chocby z powodu samej sciezki dzwiekowej.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ME 3 może porazić wszystkich oprawą dźwiękową ze względu na to że Clint Mansell zna się na swoim fachu bardzo dobrze :)
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Jedna z niewielu gier na które czekam z niecierpliwością...

ps. Fajnie że zaczynacie pisać własne newsy, specjalne dla XF ale po przeczytaniu tego:

Więc pytacie, kto będzie twórcą muzyki w nowym Efekcie Masy ?
leżałem na ziemi ;]
 

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
ps. Fajnie że zaczynacie pisać własne newsy, specjalne dla XF ale po przeczytaniu tego:



leżałem na ziemi ;]
Nie wiem dlaczego. Takie samo tłumaczenie pojawiło się w oficjalnym spolszczeniu, więc...

Ja osobiście bardziej wolałbym Zimmera (jeśli już musiało dojść do zmiany). Mam nadzieję, że w ME3 ścieżka dźwiękowa będzie co najmniej tak dobra jak w ME2, w której była po prostu arcydziełem (wystarczy przypomnieć sobie moment przejścia przez przekaźnik omega 4 - cudo) :)
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
Muzyka w obu Mass Effecktach stała na niesamowitym poziomie. Nie wiem czy Clint Mansell dorówna. Natomiast jak kolega wyżej napisał Hans Zimmer jest mistrzem, a jakbym miał zmienić to właśnie na niego.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Panowie spokojnie :) Clint Mansell zrobił kawał dobrej muzyki z czego możecie znać to:


Panowie nie martwcie się ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mr.cherry

Użytkownik
Użytkownik
Game Master
Liczę, że Mass Effect będzie doskonałą grą pod każdym względem także muzycznym...Clint da radę, choć ciężko mu będzie przebić dwójkę, ach ta muzyczka pod koniec gry. :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Panowie spokojnie :) Clint Mansell zrobił kawał dobrej muzyki z czego możecie znać to:


Panowie nie martwcie się ;)
Requiem for a dream jest chyba najbardziej epickim kawałkiem na ziemi....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zezima PL

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra będzie pewnie dnem jak mass Effect 2 nigdy tego nie kupie po prostu porażka :)
 

ooxBARTUSxoo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Requiem for a Dream Dobry film :D soundtrack tez :) oby tylko nie zrabali tego mass effecta 3 dajac na sile jakies nowosci bo nie ma co 1 i 2 byl zaaarabisty ;)
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak, dla mnie gra roku to ME2 właśnie też pod względem muzyki (muza na samym końcu mniam) ale jeśli chcą zaskoczyć prosze bardzo, może da sie lepiej ;)
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
Panowie dajcie spokój Clint Mansell ma tak naprawdę ubogą dyskografie w porównaniu do Zimmera. Tak zgadza się Lux Aeterna (ten kawałek co się każdy ja z requiem for a dream jest genialny), ale sam Clint może jajca lizać Zimmerowi. Wystarczy porównać dyskografię, żeby dojść do wniosku, że Clint jest gwiazdą jednego nagrania.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak soundtrack z ME3 dorówna temu to będę spokojny :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Usul

Użytkownik
Użytkownik
Soundtrack z ME według mnie jest o niebo lepszy od tego z ME2 , przynajmniej ten "Main Theme" .
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dobra muza to już połowa gry :)
 

Coud95

Użytkownik
Użytkownik
Requiem for a Dream czyli kawałek który leci w połowie filmików na yt :p Ale ogólnie myślę że muzyka wypadnie dobrze, poczekamy zobaczymy :)
 

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
Zaczyna mnie twoja osoba strasznie irytowac ;/ w 99% twoich postow wychwalasz "cuda" playstation ... Nie rozumiem tego, fanboy playstation 3 jest moderatorem na forum poswieconym tylko i wylacznie xboxowi... Sorry za offtop ale nie moglem juz wytrzymac...
Oj daj mu spokój, zapodana muzyka jest przecież piekna, po co te nerwy...
Jak dla mnie mogłoby być coś w stylu (od 0:38):


Aż dreszczyk mnie przechodzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fajnie że zmienili osobę będzie coś świeżego, ale i tak nigdy nie przykładam szczególnej uwagi do ścieżki dźwiękowej.
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
hmm Clint Mansell zrobił właściwie tylko jeden dobry utwór , który się powtarza w zmienionych troche wersjach w całym soundtracku Requiem for a Dream , więc mam co do tego pana dystans ;) 1 utwór nie robi z niego super kompozytora
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom