1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy komputer do gier

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez dejm, Wrzesień 9, 2012.

1. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć,
    zastanawiam się nad zakupem komputera, który pozwoli mi grać w nowe tytuły przez dość długi okres czasu. Spory okres nie miałem stacjonarnego pc dlatego nie wiem jak długo mógłby taki zestaw dać radę, jak szybko zmieniają się wymagania sprzętowe na rynku.
    Proszę zwrócić jeszcze uwagę na fakt, że planowałbym grać w rozdzielczości 1920 x 1080.
    Jak często musiałbym wymieniać podzespoły?

Pamięć A-Data GAMING 2x4GB, 1600MHz DDR3, CL9, Radiator (AX3U1600GC4G9-2G)
    Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM (WD5000AAKX) OEM
    Monitor LED Asus VE247H
    Zasilacz XFX Core 550W 120mm 80+ (P1-550S-XXB9)
    Karta graficzna MSI GeForce GTX 560Ti 1024MB (wer. OC ) (wentylator Twin Frozr II) (N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC)
    Obudowa Hanjung TR310
    Płyta główna Gigabyte GA-H77M-D3H
    Procesor Intel Core i5-3570K, 3.4GHz, 6MB, LGA1155, 22mm, 77W, BOX (BX80637I53570K)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    1rok może ci da kup konsole lepiej jakaś bo tak se pograsz dłużej i dobry tv

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jednak graficzne taki pc to inna bajka w porównaniu z konsola

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    problem polega na tym, że konsole mam ale na niej nie gram bo mam mały dostęp do telewizora, nie przypadło mi granie w fpsy na padzie, no i nie mam specjalnie z kim na niej grać.
    Komputer tutaj zapełnia te luki ponieważ gram sporo w strategie, w sumie w GTA 5 też bym zagrał ale tylko w to z nowości. Wiec nie jestem typowym graczem, który gra w same nowości pojawiające się na rynku.
    Do tego konsola nadaje się tylko do grania, grafika jest dość okrojona w porównaniu z pctowymi wersjami.
    Kupując xboxa pomyliłem się z moimi zainteresowaniami w stosunku do gier, więc Twoje stwierdzenie trochę mija się w mojej sytuacji.
    Proszę o opinie też innych osób ;)

@!malyVVV
    widzisz, konsola ma jedną główną zaletę - można pograć ze znajomymi, świetnie się przy tym bawiąc. Reszta jest tylko próbą nadrobienia możliwości komputera.

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Ciężko będzie znaleźć coś bardziej wydajnego od poniższych zestawów.

Kod:
    http://forum.pcformat.pl/Zestawy-komputerowe-Wrzesien-2012-t

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

grasz w gry dla grafiki czy dla przyjemnosci z gry?

co do autora, konsola NIE ma byc komputerem, ma byc urzadzeniem tylko do gier a reszta to *******y z ktorych 90% uzytkownikow nie korzysta, ja bym tam kompa nie kupowal tylko skoro masz slaby dostep do tv to ja bym kupil tv, bo co z tego ze teraz uruchomisz gry na full jak za rok juz to beda srednie i grafika bedzie gorsza niz ta na konsoli, tymbardziej ze kolo 2014 r napewno wyjda nowe konsole, pozatym grafika jest mniej wazna, bo jakos nie widze roznych w grze w MP3 na kompie z super grafika i na konsoli z dobra

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    A przyjemność gry nie jest składową z grafiki, dźwięku, fabuły, pomysłu, innowacji itp?

1 osoba to lubi.
  9. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    póki co kupie duży monitor do xboxa a później ewentualnie przyda się pod kompa, którego planuje kupić z końcem roku :)

Wczytywanie...

Poleć forum