nowy komputer

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
witam! chcialem kupic sobie czesci do kompa(procek,płyta glowna,karta graficzna i ram ze 3 giga) niestety malo sie na tym znam. czy ktos z was moglby zrobic mi liste czesci ktore moge kupic, tak zeby wszystko do siebie pasowalo? ;d. chce zeby komputer ciagnal nowsze gry, ale nie koniecznie na ultra-hiper grafice(ale tez nie na minimalnej, tak zeby dalo sie pogac ;). fundusze nieznane, najlepiej jak najtaniej :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mistrzu al capone, gdybyś nie zauważył to autor tematu ma już Xboxa, alutek, na sprzęcie się nie znam, ale polecam pójść do komisu i pogadać z gościem, który zna się na rzeczy
 
dzis standardem jest 8 gb ramu ,4 rdzenie, karta graficzna hd 1 gb z hdmi , dysk 1TB dotego plyta glowna tak z duza iloscai wejsc sata i moze byc zintegrowana karta muzyczna 7.1
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
prosiłem o listę części a nie mądrzenie się co gdzie i jak(to do "mistrza").Do Mniha: mialem taki zamiar jesli nikt mi nie zdoła pomóc ;)
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
ja sie troche znam bo niedawno skladalem komputer dla kolegi i sie orientuje. napisz do czego chcesz komputer - tylko gra czy praca tez(jesli chcesz oryginalne programy :p)? i przede wszystkim jaka kwota maksymalna? mozesz napisac na gg: 7334301 (b. czesto niewidoczny)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
alutek nie to forum, full pseudo znawców... wal na gg 9050839 i TUTAJ.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli 8gb ramu to tylko windows 64bit i pozostały soft też w 64bitowej wersji - jeśli takowy istnieje (coraz więcej się takich pojawia). Inaczej kij Ci z tych 8 gb.
 

Sebaaaaa310

Użytkownik
Użytkownik
Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy
w konfiguratorze sobie wypierz części tam ci wszystko pokazuje czy będą współpracowały czy nie. I później po modelach szukaj taniej na allegro ja tak zawsze robię i mam pewność
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
pierwsze co to powinieneś napisać czy chcesz stacjonarny czy notebooka ;)
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
przeciez to chyba logiczne ze nie chce do gier notebooka... prawda? :D
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
nie teraz na laptopie też pograsz w najnowsze gry. Podaj jakaś chcesz kase na sprzęt wydać i czy z monitorem czy bez ?
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Podaj konkretnie jaki masz fundusz, bo bez tej informacji ciężko będzie coś składać.
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
temat juz nie aktualny, uzytkownicy słoniu i bcg-pl juz mi pomogli ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom