1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy kontroler xbox 360 :p

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oozaru, Marzec 7, 2010.

1. Oozaru

Oozaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    haha teraz dopiero będzie śmiech... ;p tak przy graniu w call of duty 4 (moją ulubioną bronią potocznie zwaną "kałach") wpadłem na pomysł, aby zaprojektować nowy kontroler :p PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ. .
    oto on: SDFGSDFG.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Zasada działania? hmm sterowanie na czujniki ruchu. Żyroskopowe, przechyły nachylenia itp, do tego przypisanie przyciskó0w podręcznych z pada ;) itd fajnie by bylo pograc na tym w cod-a

MODEL JEST W 3D ;p

Bo skoro inni mają mikrofony perkusje gitary itd to dla czego miałoby czegos nie by z tej kategorii ? :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Zolty napis nie do przeczytania.
    Pomysl ogolnie wyglada swietnie, lecz realizacja pewnie nie bedzie mozliwa :mad:
    A pogralbym chetnie takim czyms w coda :yeye:

4. Oozaru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. gabhor

gabhor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    Przyciski A B X Y umieściłbym w łożu a nie na magazynku, gdyż za magazynek ciężko byłoby trzymać non stop. Kontroler powinien pasować do dłoni jak prawdziwy hehe.

6. Oozaru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Oj nie krytykuj tak surowo, to ogólny zarys, jak będę miał pada na zbyciu to zrobię wtedy ambitniejsze plany, tymczasem pokazuje ogólny zarys. ;) POZDRAWIAM

PS. kto powiedział że musisz trzymać non stop rekę na magazynku?
    te guziki nie odpowiadają za sterowanie ani za otwarcie ognia. Jedynie lezenie skakanie itp możesz puścić magazynek i chodzić strzelać normalnie jedna ręką ale jak chcesz biec, skoczyć czy się położyć wtedy dopiero łapiesz obiema rekami.

7. gabhor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    Surowa krytyka to konstruktywna krytyka. Jeśli już myślisz na poważnie o czymś takim , to weź pod uwagę czas reakcji jaki upłynie zanim ręką sięgniesz magazynka i naciśniesz odpowiedni przycisk. Poza tym, jak można grać godzinami trzymając taki kontroler tylko w jednej ręce? AK-47 i jego modyfikacje trzyma się za rękojeść i łoże, więc myślę, że skoro już tak sie bawisz od początku powinieneś założyć taką koncepcję.

8. Oozaru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Racja zmienię to, Narazie za nic sie nie biore chcialem tylko uslyszec co na takie cos powiedza inni;) jak to się widzi itp. czas reakcji hmm jesli zmienie polozenie przyciskow z magazynka na spod lufy to ( ta drewniana rękojeść) to uwazam ze bedzie najwygodniej. A czas reakcji bedzie jak na padzie w takim ulozeniu. A nawet lepiej bo ruch karabinkiem w bok to przesuniecie w bok analog wiec chyba wygodniej.

9. gabhor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    O tym właśnie pisałem. Ta koncepcja jest całkiem niezła. Podejrzewam jednak, że wykonanie takiego cacka skutkowało by jego wysoką ceną końcową. Wystarczy spojrzeć na cenę deski do Tony Hawk lub takich kontrolerów do Tekken6. Ale szczerze, myślę że grało by się fajnie w FPS-y

10. Oozaru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie. Uważam, że dla graczy tego gatunku powinni coś takiego zrobić bo jesli nie to na prawde sam to zrobię;) Abym dorwał pada z czujnikiem ruchu. wtedy troche zabawy z elektroniką i zabawa:D

PS myslalem tez zeby wyzbyc sie guzikow od skoku i biegania i zrobic pedały jak do kierownicy;)
    czyli skok i szybki bieg. Uwazam ze to wygodne rozwiazanie. I jak urealnia gre.

11. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no "stary" - pomysł świetny :)
    pozbieraj do "kupy" wszystkie plany i do M$ wyślij
    jako twój patent ! :) może coś dostaniesz za pomysłowość

12. Oozaru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra, jak wszystko ogarnę to wyśle jako pomysł, a może mi ktoś podsunąć gdzie i jak im to wtedy podesłać? hmm? Bo chętnie wezmę się ostro za projekty itd:) I zobaczymy moze sie przyjmie;)

13. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ta m$ by chłopaka zaraz skarżył o konkurencje a co do tematu to mi sie pomysl podoba

14. szokrok

szokrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zanim ten projekt gdziekolwiek wyślesz to lepiej go opatentuj. :)

Ale pomysł bardzo ciekawy. Może w połączeniu z Natalem efekt byłby jeszcze lepszy.

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Najważniejsze grałeś na padzie z czujnikiem ruchu? Problem u ciebie będzie z poruszaniem bez analoga czy innego dziwactwa do poruszania . Nawet wypadku gdy zamontowałbyś więcej czujników ruchu jest to kompletnie nie grywalne. Nie będziesz wstanie się poruszać obracać itd. Nie ma co okłamywać jest to nie wykonane.

16. Oozaru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    haha juz mam na to rozwiazanie ale nie bede juz nic pisal, napisze kiedys jak wykonam doklade plany. Powiem tylko ze czujnik ruchu potrzebny bedzie tylko do obrotów kamery, czyli gdzie skieruje bron tam skieruje kamere.
    Ok powiem jak wygladac na sterowanie: otoz pod lufa mam rekojesc gdzie umieszcze 4 guziki na palce, i to bedzie po prawej stronie , zas po lewej tam gdzie kciuk będzie krzyzak lub cos w stylu analoa. POZDRO!

17. Oozaru

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrobie szczegółowe dobrze przemyślane PLANY i wyśle im jako pomysł bez prototypu, bo mam nadzieje ze wyciagna cos z tego pomyslu i zrobia cos podobnego (do fps-ów)

18. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No pomysł fajny ;d ale jeszcze go wykonaj to jesteś dla mnie królem ;P

P.S
    Edytuj posty ;p

19. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    no dobry pomysl :D, Tylko jak by sie chodzilo do przodu/tylu i kierunki ?

20. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na pegazusa lub Atari by się dało bo były pistolo lety a tera

Już wiem jak dać co celowania akcelemometr tylko było by trzeba pozycje zero z kalibrowac i maxksymalne i tyle

21. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    W połączeniu z natalem dało by radę. Biegałbyś w miejscu.

Wczytywanie...

Poleć forum