1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy laser

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez swiezak, Październik 17, 2013.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam ,wymieniłem laser w liteonie. Jednakże gdy wkładam płyte do napędu,to słychac takie trzeszczenie ,mielenie i "otwórz napęd" .Laser jest nowy ,tylko gwint do którego trzeba było wkrecic srubke od białego plastiku był zjechany i musiałem przykleic srubke.Trzyma sie. Właczyłem napęd bez obudowy i zauważyłem ,że z kazdym otwarciem napędu,laser jedzie coraz to do tyłu i miga na czerowono.
    EDIT; Laser jest nowy,nie wymaga kalibracji.
    EDIT: Dowiedziałem sie ,że brat odkrecal takie śrubki pod typi szynami od spodu,czy to przez to?

Tu jest ten dzwiek http://uploaduj.net/D4cf5f/moje-nagranie-24-wav/

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jeśli rozregulowal prowadnice od dołu to teraz będzie cud żeby to ustawić

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

4. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale jest jakaś szansa,wystarczy te śrubki poprzekręcać tak jak były,tak? To dlatego bierze się ten dzwiek ,gdy wkladam płyte Moje nagranie #24.wav - Download - UPLOADUJ.net ?

Wzorowałem sie na moim 2 iksboksie z takim samym napedem i laserem i po ustawieniu tych prowadnic wsadziłem film DVD. Troche trzeszczy jak na tym nagraniu i wczytuje film. Ale jak wsadze oryginalną gre to juz tak jakby chciało wczytac,ale te trzszczenie i otworz naped albo dysk z różnymi materiałami.. Laser jest sprawny

Wczytywanie...

Poleć forum