1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Laser

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tumispada, Listopad 29, 2013.

1. tumispada

tumispada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

Kupiłem Jaspera 3.0 z kwiecień 2010r i ( pewnie Liteon ale nie wiem )sprzedawca pisał że był wtedy zmieniany laser przez microsoft i teraz tak najnowszy naruto zainstalowałem na dysk (płyta mediarange ihas) po instalacji tak mi porysowało płytę że masakra i gdy gram w naruto i chce battle mode nie ładują mi sie postacie naruto i jak je wybiore gra stoi w miejscu,próbowałem i z dysku i z lasera,inna gra że przetrzyj szmatką chociaż zadnych rys na płycie ,a inna działa bez problemów w sumie jutro reszte gier sprawdze sprzedawca stwierdził abym spróbował przez Verbatim.
    możliwe że laser zużyty w tym xboxie? czy wymiana lasera mi pomoże? lub czy nagranie na verbatim? sprzedawca moze mi wymieniac jaspera na inny czy się zdecydować? co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Koszt lasera to ok. 30zł (i pewnie nawet sam go zamontujesz bo trudne nie jest) więc chyba nie warto wymieniać Jaspera na inną (zapewne Falcona który jest bardziej awaryjny).
    Ale sprawdź jeszcze na porządnych płytach bo do tych Media coś tam... laser może mieć awersję ;-)

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Napęd to napęd, nie jest wybredny, czyta każdą płytę. I tę z marketu i tę z najwyższej półki

####################################

Kosz nowego lasera maks 50,- z przesyłką, wymiana trwa ok. 10 min w domowych warunkach

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Teoretycznie... jeśli w pełni sprawny napęd (laser) to owszem czyta wszystkie płyty oprócz chodnikowych :)
    Ale jeśli laser już nie do końca sprawny (zużyty) wtedy z tymi tanimi płytami bywa różnie, a to że sprzedawca mu powiedział że laser wymieniany to można wierzyć lub nie...

Wczytywanie...

Poleć forum