1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy lt+ będzie? Kiedy?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafal47, Maj 28, 2011.

1. rafal47

rafal47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym wiedzieć czy będzie nowy lt+ bo zrobiłem aktualizacja z 19 maja i mi lt+ 1.1 usunęło więc nie wiem czy czekać na nowego czy znowu na 1.1 dać

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowy lt będzie niedługo a jeżeli zależy Ci aby grać w starsze gry i masz klucz napedu to wgraj 1.1

4. Hekko

Hekko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie będzie nigdy więc zgiń.

To proste że będzie, przecież musi być :)

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    typowa odpowiedz. when its done albo bedzie jak bedzie gotowy :D

6. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Hahaha "nie bedzie nigdy wiec zgin" .. sorry ale leze i placze przed kompem :D

Wiekszosc osob (czyt. typowych jasnowidzow) prognozowalo nastapienie nowej ery lt na okres konca maja... maj juz sie konczy a lt nie widac ... czas pokaze.. ale szkoda przerobic dzis na lt 1.1 jak jutro ma wyjsc 2.0 .. ale to jest juz tylko kwetsia szczescia (Czy wyjdzie jutro czy za miesiac).. ja bym przerobil na ten czas bo nie zapowiadaja sie jakies hiper premiery na x'a w przreciagu 2 miesiecy wiec mozna pograc w to co jest na 1.1 a potem przerobic sobie samemu jak ma sie klucz

7. KuChar

KuChar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowroclaw, Poland
    Będzie, jak wyjdzie :)

8. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

i tu się z kolegą muszę zgodzić jeśli masz masę gier (piratów) i jeszcze chcesz pograć to lepiej iść i wgrać lt+ bo nowe gry wykorzystującego nowego dasha dopiero będą wychodzić

Wczytywanie...

Poleć forum