1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy na forum potrzebuje pomocy

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez adas_12, Listopad 19, 2012.

1. adas_12

adas_12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej jestem nowy na forum i potrzebuję pomocy, otóż od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem konsoli i nie wiem co kupić Xbox360 4GB czy Xbox360 250GB. Nie jestem osobą która będzie dużo grała na konsoli. która w związku z tym będzie lepsza? Czy ewentualnie istnieje możliwość zwiększenia pamięci w tej pierwszej gdybym miał taką potrzebę?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bratek4

Bratek4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    polecam 250 gb ...zawsze mozesz sciagac dema i to w duzej ilosci.....wiem cena...za 4 gb zaplacisz mniej ...ale mysle ze warto zinwestowac w 250
    pozdrawiam

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Jak malo bedziesz grac a szkoda ci kasy to ta z 4gb lekko ci starczy plyt napedu nie zajediesz. Dysk sie przydaje konsola ciszej chodzi laser dluzej zyje i plyty wazne przy orginalach. I niektore gry do dcl wymagaja dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum