1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy naped liteon dg16d2s nie czyta org brak reakcji na jakikolwiek firmware

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szczepbydg, Październik 24, 2011.

1. szczepbydg

szczepbydg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM!
    Zakupilem nowy naped do mojego xa, nie sprawdzajac czy czyta orginalne plyty wzialem się za zmiane softu na lt 2.0 niestety po prawidlowym wrzuceniu JF wyskakiwal tylko PLAY DVD pozniej sprobowalem orginal stock firmware'ow i dokladnie taka sama reakcja później również pliki lt1.91 itp.

Mój napęd został wyprodukowany w lipcu 2010.
    Nie jestem teraz w stanie stwierdzic czy naped, ktory do mnie przyszedl działał.
    Testowalem już chyba wszystkie opcje z tego forum żadna nie przynosi rezultatu.

Prosze o pomoc Pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. KamileQ

KamileQ Banned