1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy napęd. Potrzebna pomoc.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mariuszb89, Kwiecień 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mariuszb89

mariuszb89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Zaczne od początku. Kupiłem x360 na allegro z zepsutym napędem, dokupiłem napęd i oddałem wszystko do serwisu w celu założenia i sflashowania. Po odebraniu konsoli okazało się że nie wczytuje płyt, dzwoniłem do serwisu i powiedzieli że napęd jest sflashowany ale zapomnieli mi wgrać KLUCZA, którego wysłali mi na maila.
    1. Jak mogę samodzielnie wgrać ten klucz?(mam program kdx1.5, niewiem czy można przez niego wgrać).
    2. Czy konieczne bedzie włączanie systemu poprzez dosflash z pedriva? (niemam w opcjach biosu botowania z USB i niewiem jak to rozwiązać, moja płyta to ASUS P5LD2)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Przeciez klucz to podstawa , jak mogli zapomniec ? Powiedz mi gdzie jest ten serwis , zebym przypadkiem swojej konsoli tam nie wysłał .

Jaki naped ?

4. mateusz232

mateusz232 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiedz jaki naped moze pomozemy :)

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie mów, że jeszcze zapłaciłeś za całą tą "modyfikacje". Niektórzy to mają fantazje.

6. chudyosw

chudyosw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Weź złóż reklamacje na ten serwis !! i podaj ich adres i jak na nich trafiłeś bo jeszcze my możemy na nich trafić. Ale są 2 powody dlaczego nie zrobili tego ...

1. Są nieprofesjonalni
    2. Nie chciało im sie robić ...

7. mariuszb89

mariuszb89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serwis znalazłem na allegro, jest z Sosnowca. Napęd to Samsung - nowy.
    Powtarzam że mam ten klucz i chcę go wgrać, ale musicie mi pomóc w wykonaniu, co jest potrzebne itd.

8. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co musimy ?? Nic nie musimy, szukaj.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum