Nowy napęd.

mdgwp

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Jakiś czas temu uwaliłem napęd ( pisałem zresztą o tym na forum ) Źle podłączyłem usb probe i prawdopodobnie poszła elektronika. Dziś przyszedł nowy napęd. Wcześniej miałem Philips & Liteon DG-16D2S-09C, takiego też na aukcji kupiłem, a ku mojemu zdziwieniu przyszedł Philips & Benq VAD6038. Z wyglądu są identyczne. Panu z allegro podesłałem mój klucz ( został wcześniej wyciągniety z liteona ) i do Benq wgrał mój klucz z LT 3.0. Przypuszczam, że zrobił również tzw spoof ( nie wiem co to jest :) ) Problem w tym, że nie działa mi żadna gra ( kopia gry ;p ) Przykładowo przy FORZA 4 wyskoczy ' włącz gre czy zagraj w gre ', ale po chwili wraca do dasha. Z tego co mi napisał będą mi działać TYLKO gry nagrane na jakieś nagrywarce Liteona. Tylko, że ja tak nie chcę!

Teraz moje pytanko. Jak mam wgrać LT 2.0 przy spoofowanym napędzie? Mam się stosować do tutka odnośnie Benq czy Liteona ? Dodam również, że posiadam klucz zapisany na komputerze . Czy mogę w związku z tym wgrać nowe ixtreme bez zbędnych urządzeń typu usb probe czy executor ? Po wyciagnieciu klucza z liteona podlaczalem naped tylko do sata ( zasilanie bralem z konsoli ) i bez problemow wgrywalem klucz, tu bedzie tak samo ?

By był w miarę ład to prosiłbym odpowiedzieć w podpunktach.
1) Jak wgrać lt 2.0 przy spoofowanym napedzie ?
2) Mając klucz muszę korzystać z urządzeń zewnętrznych ( usb probe/ executor ) czy wystarczy podpiąć do sata i wziąć zasilanie z konsoli ?
3) Które firmware mam użyć ? Te od Benq czy te od Liteona ?
4)Do której instrukcji mam się stosować ? Wgrywać jak w przypadku Liteona czy Benq ?

Dziękuję i pozdrawiam
 

msFormat

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
1) Normalnie - procedura jak dla BenQ tylko z Twoim kluczem.
2) SATA + zasilanie.
3) Firmware dla BenQ z Twoim kluczem
4) BenQ
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Gry są nagrane pod LT 3.0? Oryginalne filmy działają?
 

mdgwp

Użytkownik
Użytkownik
Tak, oryginalny film sprawdziłem i działa. Jednakże rezygnuję z LT na korzyść RGH ( m.in. przez to, że pewien allegrowicz sprzedał mi benq, zamiast liteona, którego zamawiałem ). Dziękuję użytkownikom za pomoc.
 

Do góry Bottom