1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Naruto na Xbox'a !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kazik321, Czerwiec 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    NARUTO Shippuuden: Ultimate Ninja Storm Generation - tak będzie nazywała się nowa gra z nadpobudliwym shinobi od Cyber Connect 2.
    Potwierdzone postacie jak dotąd to: Kakashi, Sasuke(Susanoo), Raikage, C, Darui oraz postacie z pierwszej serii Naruto Haku, Zabuza, Sasuke, Naruto. Prawdopodobnie fabuła będzie obejmowała wydarzenia z mangi od samego początku pierwszej serii do IV Wielkiej Wojny Shinobi !

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Oficjalna strona gry

A tu scany:

źródło: Saiyan Island

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    na pewno będzie dopiero w październiku, bo anime musi dojść do 4 wojny;))
    czekam dobrze,że dadzą od samego początku;))

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Teraz to ja żałuję sprzedaży x360. Ciekawe czy A(Raikage) będzie miał 2 ręce czy tylko jedną i czy Darui będzie miał element Rantona : )

Wysłano z Xperii X8

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Fajnie że nowy Naruto, lecz mogliby poczekać dłużej by objąć jeszcze tą IV Wojnę Shinobi.
    Hm nie było już newsa na temat tej gry? (Wydawało mi się, iż już było coś)

Bo też MrDraiger pisał, że sprzedał już Xbox'a :). (albo mam jakieś Deja Vu hmm)

6. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    0.o bardzo fajnie czekam z niecierpliwością ;]
    hmm pewnie na święta wyjdzie jak nie lepiej albo w 2012

No i ciekawe jaki będzie system walki

7. luziq

luziq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Brzeszcze
    kurde ale się ciesze :D przeszedłem 3 wcześniejsze części na x`a a w the broken bond wszystkie achievementy odblokowałem ;)
    Nie mogę się doczekać :>

8. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja też czekam bardzo na tą pozycję system walki niech będzie taki jak w ultimate ninja storm 2. Dołożą trochę postaci dłuższe story i prawdopodobnie będzie to najlepsza gra z Naruciakiem jaką dotąd widziano :D. Po cichu liczę że podrasują trochę poziom trudności bo w stormie 2 miałem wszystko na S bez większego problemu a poziom very hard to śmiech na sali.

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    mogliby dać trochę więcej jutsu bo dwa na postać to trochę za mało i na prawdę zniszczalne otoczenie a nie oskryptowane;))

10. Xibron

Xibron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    Już nie mogę się doczekać. Ulti Storm 2 po prostu miażdży. Do systemu walk niech tylko dodadzą 2v2 (CHAOS na ekranie! .), możliwośc zwiększenia ilości hp, no i może coś wyżej niz ten Very Hard jak rafciu napisał. Ah, zapomniałbym - tryb do nawalania się jako Awaken byłby świetny.
    Za to kampanię muszą ostro polepszyć. Te całe bieganie i zbieranie... nudny koszmar. -_-

@dawidek
    Piszesz tylko o tych z Y. A są jeszcze combosy i tilt.

11. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może ktoś mi powiedzieć kto to taki ten C oraz Darui???? regularnie oglądam mangę oraz anime ale nie mogę ich skojarzyć.
    Poza tym kolega dawidek295 pisze że będzie w październiku. Moim zdaniem będzie później może nawet w następnym roku. Bo jak Naruto poskromi Kyuubi będzie znowu seria fillerów. I V WWS Zacznie się w marcu, może trochę wcześniej.

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    darui - Szukaj w Google

Jak ktoś inny Cię interesuje to wpisz w google :)

Xibron masz racje te bieganie jest nudne.. Mogliby jakieś ciekawe misje poboczne wsadzić.

I niech dodają zniszczenia po jutsu itp. Bo te plansze zawsze ładnie wyglądają ale zero destrukcji.. Tak samo jak ubrania Naruto itp itd.

13. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie czekam,nie gram w takie bajki <bez urazy,każdy ma swój gust> ;)

14. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Kurcze a ja żałuję, że Dragon Ball nie idzie w styl rozgrywki jaki ma Naruto. Wydaje mi się, że przyjęłoby się takie coś.

15. Cinek_END

Cinek_END Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Domu
    niestety project new age jest tworzony w stylku raging blast ....
    System rozgrywki w Budokaiu 10000x lepszy :)

Na naruto czekam z niecierpliwoscia ( przy okazji musze nadrobic oglodanie Anime bo zalegam z kilkoma epkami :p )

16. Xibron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    Nie tyle chodzi o misje poboczne, a o zmniejszenie ilości biegania lub przyspieszenie go o jakieś 10x.
    A co do ubrań to muszę się nie zgodzić. W Mandze jak i w Anime czym by nie dostali to ciuchy się trzymały (Jest kilka wyjątków oczywiście). Ale trzeba też zauważyć, że jak takim Sasuke C/K włączysz Cursed Mark, to na całą walkę już mu ta... bluza(?) opada.

Radziłbym się zdecydować, albo tego nie obrażasz albo obrażasz. Hypokryzja i cwaniakowanie to nie są cechy, które społeczeństwo lubi. W tej chwili podle kłamiesz ("bez urazy") i obrażasz ("bajki").

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja czekam, gra będzie kozacka, to pewne

18. Yoshiv

Yoshiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Jeżeli pięknie poprowadzą tryb STORY od samego początku, wzorując się na tym co było w mandze, czyli wszystkie te misje, które naprawdę miały miejsce w Naruto - będzie epicko :)

19. Xibron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    Em... ale oni przecież już to zrobili, w pierwszej jak i w drugiej części. .

20. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie cwaniakuje,tylko wyraziłem swoją opinię i napisałem,że każdy ma swój gust żeby uszanowali moją wypowiedz i mnie nie jechali za to,ze nie lubie Naruto.

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale nikt ci nie KAŻE wyrażać swoich opinii, możesz zachować ją dla siebie, zwłaszcza jeśli jest negatywna. Kompletnie nie rozumiem takiego zachowania, no chyba że jesteś hater'em, wchodzisz do tematu który ciebie nie interesuje, nie lubisz tej gry/serii, piszesz że to są dla ciebie bajki i wychodzisz. Po co wszedłeś się pytam? Jak w coś nie zagram/nie obejrzę to nie wypowiadam się. Obejrzałbyś I serię albo Shippuudena, zagrał w Ultimate Ninja Storm 2 to byś mógł powiedzieć że to bajki, a wiem że tego nie zrobiłeś. Jak masz ciśnienie na nabijanie postów to idź do świeżaków pomagać. Bo rozumiem komentować newsy, sam tak robię, ale komentuję takie do których coś wnoszę. Wejdę do tematu z Gearsami 3 i powiem że nie podoba mi się ta seria i taki exclusive i co to da innym użytkownikom? I tak jest od cholery fanów tej serii, swoje zdanie trzymam dla siebie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum