1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy ogólne pytania dotyczące przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymi124, Wrzesień 26, 2013.

1. szymi124

szymi124 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich jestem nowy na forum dzisiaj dostałem swojego xboxa 360 slim chyba z przeróbka lt 2.0 bo do zestawu dostałem grę podpisaną lt 3.0 i nie działała i dashem chyba 2.0.15574.0. i mam kilka pytań:
    1. Mam pytanie związano z przeróbką czy z lt 2.0 i dashem 2.0.15574.0. będę mógł na takiej konfiguracji odpalić najnowsze gry typu fifa 14 i gta V.
    2. Czy zainstaluje gta V na 16 gb pendrive bo tylko takie xbox obsługuje
    3. Przeglądając kilka forum związanych z xboxem 360 trafiłem na ciekawy post [Poradnik do sprzętu] Więcej niż 16 GB z dysku przenośnego - Poradniki do sprzętu - XboxArea - Najlepsze forum o konsolach Xbox 360 oraz One czy ktoś z was takiego czegoś próbował i czy da się na tym zainstalować gry ?
    z góry dziękuje za odpowiedź :smug:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Najlepiej by było jak zaktualizujesz do LT3.0, aczkolwiek na LT2.0 powinno wszystko działać.
    2. jak masz nowszy dash to xbox obsługuje do 32GB, R* zaleca zainstalowanie pierwszej płyty a z drugiej grać . na pendrive 16 gb i tak się nie zmieszczą 2 płyty.
    3. Nie mam pojęcia, możesz spróbować.

4. szymi124

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra a jak zaktualizować tego dasha? coś mi się o uszy obiło że jak to zrobię nie umiejętnie to mogę stracić bezpowrotnie przeróbkę

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  6. szymi124

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mając przeróbkę mogę używać na swoim xboxie oryginalne gry?

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, możesz.
    Nie zadawaj takich pytań, tylko poświęć chwilę i poszukaj ..

Wczytywanie...

Poleć forum