1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Pad Bezprzewodowy Xbox One

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez WRUB5ON, Marzec 31, 2015.

1. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak w temacie na sprzedaż posiadam nowego pad-a bezprzewodowego do konsoli Xbox One. Pad dokupiony był osobno wraz z konsolą niestety jest mi nie potrzebny. Pad nigdy nie używany cena 140zł+kw

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Gwarancja? w jakim sklepie mozna reklamować? Jak coś to jestem zainteresowany ;)

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Gwarancja jest na podstawie paragonu który posiadam pad kupiony w mediamarkt w Niemczech w razie gwarancji dzwonisz na infolinię xbox lub zgłaszasz przez neta i nie ma żadnego problemu

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum