1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Pad na Allegro

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Denpasar, Listopad 22, 2009.

1. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Witam ostatnio szukałem drugiego pada i znalazłem coś takiego wygląda całkiem fajnie tylko nie wiem jak będzie się grało zaznacza ze nie chodzi o gry typu fps w to gram na kompie chodzi mi głównie o wypowiedz osoby która ma tego pada lub cos podobnego. gram w fife gears of war gta princ of persia i fight night 4 podobne gry bardziej Arcade i platformery

XBOX NAJLEPSZY JOYPAD DO MODERN WARFARE 2 CZYTAJ! (817063945) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. djmax

djmax Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pad bardzo fajny tylko szkoda ze nie bezprzewodowy

4. livingfear

livingfear Guest

bad fajny ale nie kupiłbym go z dwóch powodów
    1.Jest z kablem
    2.Cena Kosmos.

5. maxipug206

maxipug206 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Redditch UK
    Jest przewodowy by zapewnić szybszy czas reakcji oraz dokładniejsze odwzorowanie ruchów, tak przynajmniej pisano o nim na oficjalnej stronie.
    Następna zaleta to gumowane rączki, co jest dobrym rozwiązaniem

6. Floras

Floras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    Tyle za taki pad to ostra przesada ;/ W dodatku jest brzydki i to mad catz, zastanawia mnie jakos tego pada i ogolnie widze ze ma "gładkie gałki" a jest sygnowany licencja mw2, a jak kazdy bardziej hardcorowy gracz w fpsy na konsoli wie ze "gladkie" galki sie nie sprawdzaja.

7. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    o man, ale beznadziejny kolor. No ale moze bedziesz mniej widoczny w trakcie gry, w koncu to jakis kamuflaz...:p

8. lasek

lasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Kwadratowy badziew :D kompletnie mi sie nie podoba, i tak jak napisał Floras...dali takie gumowe wstawki z boku a gładkie analogi ? Cos tu chyba jest nie tak. Standardowy pad na xa i nic wiecej nie potrzeba :D

9. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi tak samo wystarcza standardowy pad od xa a nie jakies udziwnione pady niewiadomo jakie :] i tak bedzie sie gralo tak samo albo gorzej

Wczytywanie...

Poleć forum