1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy pad problem z przyciskiem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dominik490, Grudzień 21, 2014.

1. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj kupiłem nowego pada w media expert. Niby wszystko ok. Ale przycisk LB 'nie klika' jak chociażby rb. W moim pierwszym padzie lb klika tak jak rb.
    Co z tym teraz zrobić? Uwzględnią gwarancje? Boje sie że to może zmienić się w jakąś usterke

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co to za pad? Oryginał? Może jakaś niedoróbka. Przejdź się do sklepu, sprawdź inny, ewentualnie wymień. Czasem może się zdarzyć, że switch jest trochę odsunięty na płytce drukowanej i nie słychać charakterystycznego "click" a działa. Wystarczy rozebrać i lekko odgiąć przełącznik. Czasem w nowym przycisk chodzi jeszcze sztywno (ma mało luzu). Jednak w nowym nie ma co kombinować. Spróbuj rozruszać. Poklikaj kilkanaście razy, może się wyrobi. Jeśli nie, to czeka Cię wizyta w sklepie.

4. dominik490

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pad orginalny za 200zl do XO z media expert. Ale nie mam zamiaru rozbierac nówki i całkiem tracić gwarancji

5. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dlatego Ci napisałem, że w nowym nie ma co kombinować. Jak się nie rozrusza, to wymień w sklepie na nowy. Nie baw się w żadne gwarancje, bo sprzętu możesz długo nie zobaczyć. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w najgorszym wg mnie sklepie z elektroniką (no może poza MM) nie będą robić problemów z wymianą.

6. cub33

cub33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    miałem to samo pad poszedł na wymianę bezpośrednio do sklepu :) ogólnie mam dużo problemów z padem od One :(

7. dominik490

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Byłem dzisiaj w sklepie odrazu mi wymienili na inny. Po powrocie do domu i rozpakowaniu pada okazało sie ze ten sam guzik jest wadliwy + lewa gałka skrzypi. Szlak mnie trafi. Jutro sie przejade do innego media expertu bo w tym to same niedoróbki

8. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale czemu nie rozpakujesz na miejscu i nie sprawdzisz?

9. dominik490

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie że drugi raz dostane szajs .

10. AdWolf

AdWolf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łaziska Górne
    Kupiłem nowego białego Xboxa i mam problem z padem, z przyciskiem XBox (home). Po wciśnięciu powraca z lekkim oporem, pstryknięciem jak by o coś się blokował. Ktoś ma podobną sytuację?

11. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po postach widzisz, że jakość oryginalnych padów ostatnio spadła. Teraz to trochę loteria. Spróbuj kilkanaście razy przycisnąć pod różnymi kątami i delikatnie pokręcić. Może trafił się jakiś felerny odlew (wtrysk). W każdym razie nic na siłę, bo uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji. Niczym też nie smaruj bo możesz uszkodzić gumki z kontaktami! Jeśli nie pomoże, to zostaje tylko reklamacja. I pamiętaj nie gwarancja a niezgodność towaru z umową. Niech wymienią na nowy, wolny od wad.

Wczytywanie...

Poleć forum