Nowy pad, Xbox Elite vs Xbox Recon Tech.

dejmieno

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,

Potrzebuję kupić nowego lepszego pada do Xbox One S. Aktualnie posiadam standardowego pada do XOne S. Zastanawiam się nad dwiema możliwościami. Xbox One Elite lub nowego Xbox One Recon Tech.

Recon Tech z tego co widzę jest ulepszony niż zwykły pad no i aktualnie jest promocja i do każdego egzemplarza dodają Forza Horizon 3. No i za tą opcją przemawia cena ponieważ kosztuje 260 zł.

Nie wiem jak z Xbox Elite, czy warto. Lubię grać na XOne i gram dość sporo, ale nie jestem zawodnikiem e-sportu. Zastanawia mnie czy w takiej sytuacji lepiej zaoszczędzić pieniądze i kupić Recon Tech. No i plus te problemy z elite z tego wątku http://xboxforum.pl/threads/pad-xbox-elite-problem.173215/ nie wiem czy to zostało wyjaśnione, że to nie wada, bo z tego co czytałem to wielu użytkowników ma taki problem. Nigdy praktycznie nie widziałem na żywo tego pada i nie wiem jak się spisuje. No bo jeśli jest to pad na dłużej niż te standardowe, to myślę że warto zainwestować.

A wy co możecie mi polecić?
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Już chyba po promocji.
Elite jest fajny, jednak nie za cenę jaką chce MS (599 zł). Ja mam tego pada z zestawu z konsolą, osobno nigdy bym nie kupił.
Nie trzeba być e-sportowcem aby wykorzystać możliwości tego pada.
Jak znajdziesz w dobrej cenie to warto rozważyć, inaczej lepiej się pochylić ku tym ulepszonym standardowym padom.
 

dejmieno

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Recon Tech wygląda naprawdę świetnie no i widzę że usprawniono czułość analogów itp.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Recon Tech wygląda naprawdę świetnie no i widzę że usprawniono czułość analogów itp.
Przy białym padzie od xbox one s też pisali że ulepszone drążki i pad kierunkowy gwarantują większą precyzję, a okazał się chyba największą tandetą z wszystkich padów.
 

dejmieno

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Eee dlaczego? Nigdy nie widziałem zwykłego pada od xbox one, ale ten od S jest jest Ok.

Z tego co widzę to promocja na Forza Horizon 3 jest nadal aktualna.
 
Ostatnia edycja:

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam trzy pady elite,zwykłego bez jacka i białego z eski. Dla mnie ten z eski jest najgorszy jakościowo
 

dejmieno

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A z tymi ulepszonymi od eski miałeś kiedyś styczność? Chyba jednak zdecyduje się na tego Recon Tech.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A z tymi ulepszonymi od eski miałeś kiedyś styczność? Chyba jednak zdecyduje się na tego Recon Tech.
Nie miałem styczności z ulepszonymi od eski, ale z tego co widzę to różnią się tylko kolorami. Dopiero recon tech ma gumowane uchwyty i to pewnie całe ulepszenie. Jak bym miał teraz kupować pada, też bym wybrał tego recon tech ponieważ ma te gumowane uchwyty i jeszcze opcja z forza którą można sprzedać.
 

dejmieno

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zamówiłem Recon Tech. Z tego co widzę to ma również poprawione analogi i dolne bumpery. Podobno lepsza czułość i precyzja, przynajmniej tak piszę na stronie ME i tak mówią recenzenci z innych krajów ;).
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja dzisiaj znalazlem pada elite nowke sprawdzony raz czy tylko działa niestety bez gwarancji za 240zł gosc z angli przywiozl mozliwosc sprawdzenia u goscia tylko ze nie ma x one a na pc warto jak myślicie jak pad bedzie sprawny ? ?
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Za tą cenę to warto, nawet bez gwarancji. Jak będzie działać po kablu na PC to i po radiu powinien. Zawsze możesz wziąć ze sobą konsolę, łatwiej jeśli masz eSke.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Za tą cenę to warto, nawet bez gwarancji. Jak będzie działać po kablu na PC to i po radiu powinien. Zawsze możesz wziąć ze sobą konsolę, łatwiej jeśli masz eSke.
Akurat gość ma Lapka i nie ma nawet tv czy monitora tak to wziąłbym konsolkę
 
Ostatnia edycja:

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
I nie wiem czy ryzykować
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cóż, to zostaje zaufać. Może da się z gościem dogadać, że w razie problemów możesz zwrócić. Może ktoś z Twoich znajomych ma adapter bezprzewodowy do PC i może na chwile pożyczyć. Ja bym zaryzykował jeśli okazałoby się, że na kablu działa.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cóż, to zostaje zaufać. Może da się z gościem dogadać, że w razie problemów możesz zwrócić. Może ktoś z Twoich znajomych ma adapter bezprzewodowy do PC i może na chwile pożyczyć. Ja bym zaryzykował jeśli okazałoby się, że na kablu działa.
Ok ryzyk fizyk kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)
 

fido920

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym kupić drugiego pada w innym kolorze niż czarny. Wystarczy klasyczny pad do One. Wszędzie są po około 200zł, czy ten z alledrogo jest ok:?
http://allegro.pl/pad-xbox-one-s-biala-bezprzewodowy-gw12-pc-win10-i6809571660.html
Mógłby być jeszcze czerwony, a może jeszcze gdzieś coś taniej, bez ryzyka, że z używką coś będzie nie tak...?
 

Kratos S3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym kupić drugiego pada w innym kolorze niż czarny. Wystarczy klasyczny pad do One. Wszędzie są po około 200zł, czy ten z alledrogo jest ok:?
http://allegro.pl/pad-xbox-one-s-biala-bezprzewodowy-gw12-pc-win10-i6809571660.html
Mógłby być jeszcze czerwony, a może jeszcze gdzieś coś taniej, bez ryzyka, że z używką coś będzie nie tak...?
Witam jeśli szukasz nowego pada to daj znać na PW .Pad jest nowy nie używany koloru czerwonego z tej najnowszej serii w orginalnym pudełku .Dostałem go na wymianę gwarancyjną .
 

Do góry Bottom