1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Pad XONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pooteeen, Czerwiec 26, 2015.

1. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,
    Jak wiadomo wraz z pojawieniem się na rynku nowej konsoli 1TB, w zestawach z nimi pojawiają się ulepszone wersje padów (główne zmiany to lepiej działające bumpery i wtyk jack 3.5).

Pytanie do użytkowników jest następujące:
    Czy macie może jakieś info kiedy takie pady pojawia się w sprzedaży osobno? Czy może już da się je gdzieś kupić?
    Nie ukrywam, że interesuje mnie zakup tego pada ze względu na jack, ponieważ z tego co mi wiadomo będzie można podłączyć obojętnie jakie słuchawki i ustawić w źródle dźwięku zestaw słuchawkowy. Nie ukrywam, że jest to duża wygoda szczególnie w grach FPS, gdzie mamy dzwięki dookoła głowy grając na słuchawkach i właśnie dlatego jestem nim zainteresowany.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Nigdzie nie ma opcji kupna, jedynie garstka informacji, którą widziałem już wcześniej.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  6. BulletPOL

BulletPOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wydaję mi się że nowy pad będzie na razie dostępny tylko w nowych zestawach, dopiero później pojawią się w osobnej sprzedaży.

Wczytywanie...

Poleć forum