Nowy patch do Battlefielda 3 na PC już jutro.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wydanie nowej łatki do Battlefielda 3 na PC i X360 wczoraj okazało się niemożliwe i ostatecznie otrzymali ją tylko właściciele PS3. Patrick Bach zdradza, co stanęło ekipie DICE na przeszkodzie.



Już jutro obiecywana łatka do Battlefielda 3 w wersji PC ujrzy światło dzienne - przekazał menedżer ds. społecznościowych Battlefielda Daniel Matros na swoim Twitterze. Nadal nie wiadomo natomiast, kiedy będą ją mogli pobrać użytkownicy Xboksa 360. W najbardziej uprzywilejowanej sytuacji są posiadacze PlayStation 3, którzy jako jedyni patcha mogli pobrać w pierwotnie ustalonym terminie - 27 marca.

Okazuje się, że przeszkodą w wydaniu łatki na pozostałe wersje okazał się proces certyfikacji pliku dokonywany zwyczajowo przez dostawcę konsoli. Patrick Bach ze studia DICE nie kryje na łamach PC Gamera irytacji poślizgiem, jaki powstał z tego powodu. - To bardzo frustrujące gdy masz już gotową łatkę, jest ona zrobiona, ale nie możesz jej wypuścić - stwierdza.

Bach dostrzega jednak pewne pozytywy związane z przedłużającym się oczekiwaniem na możliwość wydania patcha. - Można dzięki temu przeprowadzić właściwe testy. Z zagwarantowaniem odpowiednich doświadczeń wiąże się sporo pracy. Obsługujemy przecież dużą i bardzo złożoną grę, więc jeśli coś wymaga naprawy, musimy być pewni, że łatka nie spowoduje błędów w innych sferach - tłumaczy.

Patch zawiera setki rozmaitych poprawek związanych z funkcjonowaniem m.in. broni, gadżetów, pojazdów czy trybów rozgrywki, ale także generalne usprawnienia rozgrywki.

 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Microsofcie. Czy dostaniemy tego patcha przynajmniej w tym roku?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla mnie elegancja :D Trzeba dzisiaj pograć póki mi broni nie znerfowali
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Podejrzewam, że patch na x360 będzie w następnym tygodniu, albo w ten weekend :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Microsofcie. Czy dostaniemy tego patcha przynajmniej w tym roku?
Cierpliwości, X360 ma 'szybsze' dodatki do Call of Duty, więc EA musiało dać 'nam' pstryczka w nos opóźniając nawet patche. Ale dlaczego obrywa się też PC?
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
czy wiadomo juz cos kiedy ten update?:D
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
czy wiadomo juz cos kiedy ten update?:D
Na PC wyszedł 29 marca, a wersja Xboxowa niestety dalej jest owiana tajemnicą.

Tapnięte z Xperii Play
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Mogę powiedzieć tylko tyle że patch na prawdę wnosi dużo poprawek do gry które da się zauważyć gołym okiem jednak na PS 3 jest taki problem że po prostu ścina konsolę. Przed patchem tak nie było a teraz zaczął ścinać konsolę i to nie tylko mi.
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Można wywnioskować z tego że M$ woli dogłębniej sprawdzić Aktualke niż Sony, aby uniknąć taki akcji, warto poczekać kilka dni więcej. ;)


PS. Bądź poprostu chodzi o $$$. :p
 

Do góry Bottom