1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy PES, stare grzechy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

W sieci pojawiło się nowe wideo prezentujące rozgrywkę w PES 2011. Choć wiem, że to bardzo wczesna wersja, to niestety widać na niej stare grzechy i nie wygląda na to, żeby tegoroczna edycja przyniosła poprawę.

[YOUTUBE]YouTube - Gameplay - Pro Evolution Soccer 2011[/YOUTUBE]

Co mi się nie podoba? Znów animacja zawodników jest dość kuriozalna, znów mamy do czynienia z bieganiem po skosach, a to przebieranie nogami po zatrzymaniu zawodnika dopełnia obrazu. Słowem brak temu wszystkiemu tej poezji ruchu, która sprawie, że na grę chce się patrzeć.

Nowy PES, stare grzechy

Jakie macie zdanie na ten temat?Lipa?a może rewolucja?

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    Moje zdanie jest takie, że jeśli nie napiszą od nowa silnika, który nie będzie kwadratowy, nie poprawią kopnięcia w "kamień" to z tej gry jak zwykle nic nie będzie. Z PES'a to ja tylko mam 6-tą część na pc to w necie gram a dalsze części oprócz 2008 to porażki i drewno.

4. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według mnie nadal to samo od kilku lat katastrofalne poruszanie zawodników,to co było kiedyś zaletą teraz jest największym wrogiem,wadą,animacja katastrofa ,zawodnicy zero elastyczności,szkoda miała być rewolucja a nic na to nie wskazuje.

5. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Jeśli chodzi o grafikę to dość realistycznie...

6. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    graficznie jest i było dobrze ale tutaj nie o grafikę chodzi a o gameplay

7. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    W sumię tak, ale w końcu jak to mówią: Dobra grafika, pół sukcesu:)

8. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Grafika bardzo dobra. To ruszanie nogami po zatrzymaniu NA PEWNO poprawią :) wiec nie warto zwracac na to nawet uwagi. O co chodzi z bieganiem po skosach?? O to ze nie ma ruchu w 360 stopniach?? A co do poprawy.... ANIMACJE!!!!!... powiem wam ze moim zdaniem w fifie 10 i word cupie jest ogromna przepasc jesli chodzi o animacje. W world cupie są perfekcyjne, chociaz w fifie 10 tez byly swietne. A fizyka... świetna. Czy na prawde KONAMI nie stac na to zeby nad tym popracowac?? Z takim gniotem, nie mają szans z produktami EA ;/

9. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Normalnie plakać się chce.Odcinane kupony.

10. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    W sumie to zbyt chaotyczne ruchy zawodnikow sa, 8 katow w ktore mozna biec tez nie oddaja realizmu, ale jak dla mnie to wyglada calkiem fajnie, duzy progres wzgledem 2010. O grafice duzo nie mozna powiedziec bo ten filmik nie oddaje nawe czastki grafiki gry.

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Od kilku lat PES mnie w ogóle nie przekonuje, właśnie ze względu na tą "kanciastość"

12. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co ciekawe- zapamiętajcie zapowiedzi tego PESa i porównajcie z tymi z '09,'08...itp. Co roku tylko takie mgliste gadanie. Fifa nadrobiła swoje straty, a panowie z Konami nie potrafią ruszyć z miejsca już kilka lat. Nie oceniam póki co, ale i tym razem nie spodziewam się rewolucji...

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    oceniacie grę, jak jeszcze jej nie zrobili, łał :) samochód po kolorze też byście oceniali?

14. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Graficznie to fife zostawia z tyłu...

przy tym Pesie fifa wygląda jak Alpha Protocol (fifa 10 albo WC) z np Assasins Creedem 2 (Pes 11) ,czyli smiesznie ;]

15. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków

Wow, i co z tego ? Gameplayowo to Fifa zostawia(ć) (będzie, na pewno;) ) PES z tyłu...

Przy nowej Fifie PES gmeplay'owo wyglądać będzie jak Alpha Protocol (PES2011) z np Assasins Creedem 2 (FIFA11) ,czyli smiesznie ;] (można to założyć w ciemno, gdyż panowie z KONAMI są w lesie od ładnych paru lat) Tyle w temacie ode mnie.

16. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    Samochodu nie , ale PESa mogę ocenić bez najmniejszego namysłu, że to będzie gniot i Grzegorz Drewno.

17. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiem krótko ! gdyby wydali PES6 w nowej szacie graficznej (menu ,składy,stroje buty ,piłki itp.) w necie byłaby wrzawa ,że odświeżony kotlet ,ale byłoby to lepsze od serii porażek zapoczątkowanych z chwilą ukazania się PES2008.
    W PES 6 nawet były zawody online na PC niewiem jak z X ,co było świetną sprawą ,sam mam oryginał na PC w wersji PL oraz na Xbox360 ,szkoda ,że serwery na PC już wyłączyli jakoś 1,5 roku temu ,a na X gra coraz mniej luda i w takiej sytuacji zmuszony jestem do Fifa
    Zaprzestałem samoczynnego robienia siebie w chu....... od wersii 2009

18. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    A ciekawe co w Fifie 11 wymodlą... może znowu w meczach towarzyskich tylko 3 zmiany beda , albo smieszne faule zrobia i co chwile zolta kartka... jak to ma miejsce teraz

19. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    fifa tym razem cos czuje bedzie grubo dobra. Dopracuja pare rzeczy i moze bedzie number 1 ;)

20. BioShocK

BioShocK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Znów to samo totalna klapa po tym filmiku poruszanie się zawodnika KATASTROFA!mógłbym więcej pisać ale po co jak sami wiecie o co chodzi...

21. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zastanówcie się trochę, że akurat ten rodzaj gry czyli piłka nożna, należy do takiej dziedziny, że praktycznie z roku na rok nie ma co poprawiać(może grafike troche, ale to oczywiste z rozwojem technologi)
    I już mnie naprawde denerwują komentarze typu 'odgrzewany kotlet'! To co oni ***** mają zrobić w kolejnych częściach?! latających piłkarzy? Zastanówcie się troche...
    PS: Nie jestem fanem pesa ani fify chodź wolę opcje nr 2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum