Nowy PES, stare grzechy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik


W sieci pojawiło się nowe wideo prezentujące rozgrywkę w PES 2011. Choć wiem, że to bardzo wczesna wersja, to niestety widać na niej stare grzechy i nie wygląda na to, żeby tegoroczna edycja przyniosła poprawę.

[YOUTUBE]YouTube - Gameplay - Pro Evolution Soccer 2011[/YOUTUBE]

Co mi się nie podoba? Znów animacja zawodników jest dość kuriozalna, znów mamy do czynienia z bieganiem po skosach, a to przebieranie nogami po zatrzymaniu zawodnika dopełnia obrazu. Słowem brak temu wszystkiemu tej poezji ruchu, która sprawie, że na grę chce się patrzeć.

Nowy PES, stare grzechy

Jakie macie zdanie na ten temat?Lipa?a może rewolucja?
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
Moje zdanie jest takie, że jeśli nie napiszą od nowa silnika, który nie będzie kwadratowy, nie poprawią kopnięcia w "kamień" to z tej gry jak zwykle nic nie będzie. Z PES'a to ja tylko mam 6-tą część na pc to w necie gram a dalsze części oprócz 2008 to porażki i drewno.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Według mnie nadal to samo od kilku lat katastrofalne poruszanie zawodników,to co było kiedyś zaletą teraz jest największym wrogiem,wadą,animacja katastrofa ,zawodnicy zero elastyczności,szkoda miała być rewolucja a nic na to nie wskazuje.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o grafikę to dość realistycznie...
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli chodzi o grafikę to dość realistycznie...
graficznie jest i było dobrze ale tutaj nie o grafikę chodzi a o gameplay
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
W sumię tak, ale w końcu jak to mówią: Dobra grafika, pół sukcesu:)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Grafika bardzo dobra. To ruszanie nogami po zatrzymaniu NA PEWNO poprawią :) wiec nie warto zwracac na to nawet uwagi. O co chodzi z bieganiem po skosach?? O to ze nie ma ruchu w 360 stopniach?? A co do poprawy.... ANIMACJE!!!!!... powiem wam ze moim zdaniem w fifie 10 i word cupie jest ogromna przepasc jesli chodzi o animacje. W world cupie są perfekcyjne, chociaz w fifie 10 tez byly swietne. A fizyka... świetna. Czy na prawde KONAMI nie stac na to zeby nad tym popracowac?? Z takim gniotem, nie mają szans z produktami EA ;/
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Normalnie plakać się chce.Odcinane kupony.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
W sumie to zbyt chaotyczne ruchy zawodnikow sa, 8 katow w ktore mozna biec tez nie oddaja realizmu, ale jak dla mnie to wyglada calkiem fajnie, duzy progres wzgledem 2010. O grafice duzo nie mozna powiedziec bo ten filmik nie oddaje nawe czastki grafiki gry.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Od kilku lat PES mnie w ogóle nie przekonuje, właśnie ze względu na tą "kanciastość"
 

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Co ciekawe- zapamiętajcie zapowiedzi tego PESa i porównajcie z tymi z '09,'08...itp. Co roku tylko takie mgliste gadanie. Fifa nadrobiła swoje straty, a panowie z Konami nie potrafią ruszyć z miejsca już kilka lat. Nie oceniam póki co, ale i tym razem nie spodziewam się rewolucji...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
oceniacie grę, jak jeszcze jej nie zrobili, łał :) samochód po kolorze też byście oceniali?
 

FATAEM

Banned
Graficznie to fife zostawia z tyłu...


przy tym Pesie fifa wygląda jak Alpha Protocol (fifa 10 albo WC) z np Assasins Creedem 2 (Pes 11) ,czyli smiesznie ;]
 

Partyzant

Użytkownik
Użytkownik
Graficznie to fife zostawia z tyłu...


przy tym Pesie fifa wygląda jak Alpha Protocol (fifa 10 albo WC) z np Assasins Creedem 2 (Pes 11) ,czyli smiesznie ;]

Wow, i co z tego ? Gameplayowo to Fifa zostawia(ć) (będzie, na pewno;) ) PES z tyłu...

Przy nowej Fifie PES gmeplay'owo wyglądać będzie jak Alpha Protocol (PES2011) z np Assasins Creedem 2 (FIFA11) ,czyli smiesznie ;] (można to założyć w ciemno, gdyż panowie z KONAMI są w lesie od ładnych paru lat) Tyle w temacie ode mnie.
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
oceniacie grę, jak jeszcze jej nie zrobili, łał :) samochód po kolorze też byście oceniali?
Samochodu nie , ale PESa mogę ocenić bez najmniejszego namysłu, że to będzie gniot i Grzegorz Drewno.
 
Powiem krótko ! gdyby wydali PES6 w nowej szacie graficznej (menu ,składy,stroje buty ,piłki itp.) w necie byłaby wrzawa ,że odświeżony kotlet ,ale byłoby to lepsze od serii porażek zapoczątkowanych z chwilą ukazania się PES2008.
W PES 6 nawet były zawody online na PC niewiem jak z X ,co było świetną sprawą ,sam mam oryginał na PC w wersji PL oraz na Xbox360 ,szkoda ,że serwery na PC już wyłączyli jakoś 1,5 roku temu ,a na X gra coraz mniej luda i w takiej sytuacji zmuszony jestem do Fifa
Zaprzestałem samoczynnego robienia siebie w chu....... od wersii 2009
 

FATAEM

Banned
A ciekawe co w Fifie 11 wymodlą... może znowu w meczach towarzyskich tylko 3 zmiany beda , albo smieszne faule zrobia i co chwile zolta kartka... jak to ma miejsce teraz
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
fifa tym razem cos czuje bedzie grubo dobra. Dopracuja pare rzeczy i moze bedzie number 1 ;)
 

BioShocK

Użytkownik
Użytkownik
Znów to samo totalna klapa po tym filmiku poruszanie się zawodnika KATASTROFA!mógłbym więcej pisać ale po co jak sami wiecie o co chodzi...
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Zastanówcie się trochę, że akurat ten rodzaj gry czyli piłka nożna, należy do takiej dziedziny, że praktycznie z roku na rok nie ma co poprawiać(może grafike troche, ale to oczywiste z rozwojem technologi)
I już mnie naprawde denerwują komentarze typu 'odgrzewany kotlet'! To co oni ***** mają zrobić w kolejnych częściach?! latających piłkarzy? Zastanówcie się troche...
PS: Nie jestem fanem pesa ani fify chodź wolę opcje nr 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom