1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy posiadacz przerobionego Xboxa, kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BoonRevo, Grudzień 26, 2012.

1. BoonRevo

BoonRevo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Witam, kilka dni temu odkupiłem od kolegi konsolę, posiadał ją przez 3 lata (odkupił ją), ale od półtora roku z niej już nie korzystał. Z tego co sam się zorientowałem po długim przeszukiwaniu forum i grzebaniu w internecie, że jest to wersja Premium 20gb, bez HDMI. Data MRF na tylnej etykiecie obudowy to 2008-10-27 (doczytałem że jest to data produkcji), ale przeszukując internet dowiedziałem się że wersje Premium po sierpniu 2007 powinny być wyposażone w gniazdo HDMI, i tu zaczynają się niezgodności. Pytałem go też kiedy przerabiał/aktualizował przeróbkę i powiedział, że w październiku 2010, mówiąc że jest to LT 3.0, a z moich "badań" wynika, że LT 3.0 jak i 2.0 wyszły dopiero w końcówce roku 2011. Po włączeniu konsoli w ustawieniach jest zakładka Kinect, chociaż konsola tak "stara" nie jest fabrycznie do niego przystosowana. Wiem że konsola nigdy nie była zepsuta (żadnych RRoD, E74 czy coś), dużo z niej nie korzystał, jest w dobrym stanie wizualnym i technicznym, nie zacina się, wszystko śmiga, gry które mi dorzucił też chodzą bez zastrzeżeń. Mam więc kilka pytań, a mianowicie:

1. jaka przeróbkę posiadać może moja konsola? jakie LT? da się to sprawdzić bez nagrywania płyty pod konkretne LT i próbowania odpalenia? ( nie nagrywałem jeszcze nic i nie wiem czy gdy wypalę grę to czy "nie chodzenie jej" nie będzie spowodowane tym że ją źle nagrałem)

2. czy da się tą konsolę przerobić na LT+3.0? jak tak to czy w okolicach zamościa lub warszawy możecie mi kogoś lub jakąś firmę polecić?

3. czy potrzeba wam jakichś dodatkowych informacji typu dash czy napęd aby mi pomóc?

PS. kolega twierdzi, że on to normalnie nagrywał, ale nie pamięta jakimi programami. Gry jakie posiadam nagrane i działają to fifa11, crysis2, forza motorsport 3, gta4.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    1)prawdobnie lt 1.9 bo może coś niżej
    2)zależy od napędu obecnie już samsung ma tylko lt 2.0 w tej prawdobnie benq
    Tak odemnie kupiłeś nie zbyt dobry sprzęt to xeon prawdobnie podatny na rrod.Jaki dash posiada? Jak wgrasz nowszy usunie lt. Jeśli chcesz coś nowego pograć to najnowsze lt i dash. Jak chcesz tam robić rgh to nie instaluj najnowszego dasha.nagrywasz takie gry imgburn lub clonem cd nie trzeba nic robić. xgd 2 obojetnie bez skanu, xgd3 skan abgx360 z ustawieniem autofix level 3.

1 osoba to lubi.
  4. BoonRevo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Dash jaki posiadam to 2.0.12625.0, wolałbym oddać konsolę komuś doświadczonemu do wgrania dasha i LT (sam nie posiadam żadnej wiedzy w tym temacie, ani sprzetu, a nie chce zepsuć konsoli), RGH raczej mnie nie interesuje :) Konsole kupiłem za bardzo małe pieniądze, głównie dla młodszego brata. Chciałbym nagrać na płytki kilka nowszych gier (niektóre XGD3), ale nie jestem pewny co do posiadanej wersji LT i nie wiem czy jest możliwość grania w tego typu gry na obecnej konfiguracji konsoli. Z

PS. Zaraz upewnię się jaki posiadam napęd :)

PS2. Ściągnąłem przedni panel i kabelki są białe czyli BenQ.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    skoro masz napęd BenQ, jest on bardzo łatwy do przerobienia.
    Nie potrzeba żadnych probe itp.
    Poczytaj tutoriale i sam dasz radę, chyba że naprawdę nie chce to oddaj do serwisu :)

1 osoba to lubi.
  6. BoonRevo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Nie będę ryzykował, czytałem tutoriale ale wole się bardziej poorientować w temacie i w przyszłości sam próbować, więc teraz oddam ja do serwisu na wgranie nowego dasha i LT+3.0.

Mam za to kolejne pytanie, czy zwykłą nagrywarką laptopową będę mógł nagrywać nowe gry (te bez CIV) bo narazie nie mam funduszy na iHasa, i czy nagrywanie tych gier wiąże się z modyfikacjami mojej nagrywarki laptopowej? czy poprostu instaluje potrzebne programy i nagrywam?

Dzięki za wszelkie porady, pozdrawiam :)

7. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Nagrywarką laptopową ciężko jest nagrać gry XGD3 bo są to słabe nagrywarki. Mi moją w laptopie nie udało się nagrać żadnej gry bo wyskakiwał error. Ale myślę że XGD2 spokojnie laptopem nagrasz. Bez modyfikowania nagrywarki. Ściągasz imgburna i nagrywasz. Jest poradnik na forum.

8. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
    Ja nagrywam kazda gre nagrywarka laptopową i wszystko dziala nagrywa sie w 100%

Wczytywanie...

Poleć forum